E-shop


Úvod » OBÝVACIE STENY » VITRÍNY

Vitríny

Vitríny do obývačky, moderné a kvalitné dvierkové vitríny, lacné akciové sklenené skrinky do obývacej izby v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé vitríny, aj na vysokých nožičkách. V ponuke eshopu nájdete aj vitríny s LED osvetlením v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, dekor betón, sivá - šedá farba, ktoré sú aj skladom. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


V obývačke nájdeme nielen televízne a konferenčné stolíky, komody, príborníky, ale aj vitríny. Vitríny - sklenené skrinky  slúžia v obývačke, ale aj v kancelárii, či pracovni. Police vo vnútri vitríny môžu byť drevené alebo sklenené. Vitríny sa vyrábajú aj v kombinácii so zásuvkami. Dvierka a zásuvky na drahých nábytkoch bývajú so systémom napr. push-pull, s tichým dovieraním zásuviek. Nie každá vitrína, či komoda má takýto systém. Väčšina vitrín má klasické zásuvky a klasické dvierka. Vitríny v ponuke eshopu nájdete od rôznych výrobcov - slovenských, českých, poľských, talianskych a nemeckých.

Veľký záujem je o vitríny na vysokých nožičkách, s možnosťou LED osvetlenia. V ponuke je dostatok vitrín do obývačky, hlavne v prevedení biely lesklý lak, nakoľko aj obývačky v tomto prevedení sú najpredávanejšie. V ponuke eshopu nájdete aj vitríny bez úchytiek. Takéto vitríny sú hlavne vhodné k obývačkám, ktoré vitríny neponúkajú.

Moderné sú biele lesklé vitríny, aj na vysokých drevených alebo kovových nožičkách. V ponuke eshopu nájdete aj kombinované vitríny so zásuvkami v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, dekor betón, sivá / šedá farba, ktoré sú aj skladom. V ponuke aj vidiecky provensálsky nábytok a vitríny, príborníky aj z masívneho dreva.

www.aa-nabytok.sk - nábytok, sedacie súpravy v tvare písmena U, sedačky v tvare písmena L aj na každodenné spanie, sedačky s LED osvetlením, obývačky s LED osvetlením, vitríny, TV stoly a konferenčné stolíky, písacie stolíky, detské a študentské izby, rohové lavice, klubové kreslá. V ponuke eshopu nájdete aj kancelársky nábytok, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, záhradný ratanový nábytok, ratanové sedacie súpravy, závesné a hojdacie kreslá, sedacie vaky, výklopné váľandy, relaxačné polohovateľné kreslá aj pre seniorov, exkluzívne a luxusné kožené polohovacie kreslá, ušiaky, koženkové manželské postele aj od slovenského výrobcu. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

MDkxNjJj