E-shop


»
Rohové rozťahovacie sedačky, rohové rozkladacie sedacie súpravy s úložným priestorom aj na každodenné spanie

Z našej širokej ponuky sedačiek si určite vyberiete - DOPRAVA ZDARMA po celom Slovensku. V ponuke máme sedacie súpravy:

- rohové sedacie súpravy. Sedacie súpravy sú rozkladacie, niektoré majú aj úložný priestor, niektoré sú vhodné aj na každodenné spanie. Sedačky majú molitanové alebo pružinové sedenie.
- sedacie súpravy do tvaru písmena U - sedacie súpravy sú od kvalitných poľských, českých, nemeckých aj slovenských výrobcov. Sedacie súpravy sú rozťahovacie, niektoré majú univerzálny roh - sú aj ľavé alebo pravé. Sedačky v tvare "U" majú úložný priestor a niektoré sú vhodné aj na každodenné spanie.
- sedacie súpravy - zostavy 321 - sedačky 3R+2+1 - rozkladacie, nerozkladacie - pevné, aj na každodenné spanie, slovenské, české, nemecké aj poľské sedačky.
- sedacie súpravy - zostavy 311 - sedačky 3R+1+1 - rozkladacie, nerozkladacie - pevné, aj na každodenné spanie, kvalitné, pohodlné, aj s vysokým operadlom, s vysokou opierkou, so záhlavníkmi, s polohovateľnými podrúčkami.
- kožené sedacie súpravy, kožené rohové rozkladacie sedačky aj na každodenné spanie, kvalitné rozťahovacie sedačky aj s polohovateľnými záhlavníkmi.
- rustikálne, štýlové kožené sedačky s masívnym drevom, kvalitný poľský výrobca - MEBLE PYKA.

V ponuke nášho eshopu s nábytkom www.aa-nabytok.sk nájdete len kvalitné slovenské, české, nemecké a poľské produkty. DOPRAVA z nášho eshopu je vždy ZADARMO po celom Slovensku.

Moderná rohová sedacia súprava OPAL s vankúšmi a s modrým LED osvetlením

 

 

YzIyYWMzN