E-shop


Úvod » OBÝVACIE STENY » OBÝVAČKA LYNATET

Obývačka LYNATET

Sektor LYNATET ponúka prvky do obývačky, spálne a aj predsiene. Akciová sektorová obývačka, spálňa a aj predsieň LYNATET je v ponuke v prevedení biela + dub sonoma truflový. Predné plochy moderného sektoru LYNATET sú vyrobené z MDF bielej farby extra vysoký lesk HG. Biely lesklý nábytok do obývačky má nemecký dizajn s elegantnými doplnkami v hnedej farbe. Dvierka jednotlivých skriniek majú moderné zaoblené hrany. Možnosť dokúpenia LED osvetlenia QUADRO s bielym podfarbením do presklenných vitrín: jednobodové svetlo v cene 30,- €/ks alebo dvojbodové svetlo v cene 45,- €/ks. Obývačka LYNATET, predsieň či spálňa LYNATET je skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
 

naša cena 736,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 548,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 225,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 69,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 30,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 45,00 EUR

skladom

Biela lesklá obývačka LYNATET uspokojí aj náročného zákazníka. Elegantná a reprezentatívna sektorová obývacia stena ponúka všetko, čo dobrá obývačka má mať. Sektor ponúka aj prvky do chodby a spálne. Obývačka v prevedení biely extra vysoký lesk HG je kombinovaná s prevedením dub sonoma truflova. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderné a kvalitné obývačky, obývacie steny a zostavy, ako aj lacný akciový nábytok do obývacej izby. Sedačky, pohovky, spálne, predsiene, výklopné váľandy, detské a študentské  izby, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky aj skladom. Nábytok aj na splátky.

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, lacné akciové sedačky v tvare písmena U a L, pohovky s úložným priestorom na každodenné spanie s úložným priestorom, obývačky, konferenčné a televízne stolíky, komody, vitríny, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele, predsiene, botníky, záhradný ratanový nábytok, hojdacie kreslá, sedacie vaky, akciové jedálenské komplety, rohové lavice, kožené relaxačné polohovateľné kreslá, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky Iso, kancelárske otočné kreslá, klubové kreslá a dvojkreslá, štýlový rustikálny nábytok, ako aj nábytok vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Lacný akciový nábytok aj skladom. Nábytok aj na splátky.

YjQyZmJl