E-shop


»
AKCIOVÉ POHOVKY NA SPANIE

Pohovka je vlastne menšia  sedačka. Počas dňa sa na nej pohodlne sedí, večer by  sa mala rýchlo a jednoducho rozložiť na plnohodnotné spacie lôžko. Pohovky sa využívajú aj na každodenné spanie. Svoje funkcie plnia nielen v detských a študentských izbách, ale aj v obývačkách, na chatách a v rôznych ubytovacích zariadeniach.

V ponuke eshopu s nábytkom www.aa-nabytok.sk nájdete aj širokú ponuku lacných akciových pohoviek vhodných aj na každodenné spanie. Pohovky majú úložný priestor pod svojou sedacou časťou.

Pohovky môžu byť rohové v tvare písmena L a rovné, ako trojsedačky, trojsedy. Pohovky sa vyrábajú v rôznych dizajnoch, s vankúšami, bez vankúšov, látkové alebo z ekokože, či koženky.

Akciové pohovky na spanie sa väčšinou vyrábajú v poťahových látkach typu mikrofáza, mikroplyš. Akciové pohovky na spanie majú pružinové alebo molitanové sedenie. 

Rozkladací mechanizmus automat je systém zabezpečujúci rýchle a jednoduché roztiahnutie pohovky. Niektoré akciové pohovky tento mechanizmus majú. 

Lacné akciové rozkladacie  pohovky, ktoré sú skladom Vám dodáme do 7-10 dní.

Moderné a kvalitné, ale aj lacné akciové rozkladacie pohovky s úložným priestorom vhodné a určené aj na každodenné spanie aj na splátky.

Červené akciové pohovky na spanie

Rozkladacia pohovka LUTON FLOWERS s úložným priestorom má kovové nohy a v ponuke je v poťahovej látke mikrofáza / bavlna. Akciová rozkladacia pohovka má pružinové sedenie. 

Rozkladanie pohovky je spôsobom automat.

Rozmery pohovky: 189x90x100 cm

Spacia plocha pohovky po roztiahnutí: 198x153 cm

 

Akciová rozkladacia pohovka BOLIVIA

Hnedé akciové pohovky na spanie

 

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom BOLIVIA je v ponuke až v troch farebných prevedeniach. Je veľmi obľúbená akciová pohovka na každodenné spanie. samozrejme má aj praktický úložný priestor. 

Na obrázku je akciová pohovka
BOLIVIA v prevedení látka savana čokoládová 16 + látka savana svetlohnedá 25.

Sedačka je vhodná na každodenné spanie, má kvalitné bonelové sedenie. Pohovka sa rozkladá systémom Automat.

Rozmery pohovky šxvxh:200x88x105 cm

Spacia plocha pohovky po roztiahnutí je 145x198 cm. Akciová rozkladacia pohovka na každodenné spanie je skladom, dodacia lehota je 7-10 dní.

 

Kompletnú ponuku akciových pohoviek nájdete v eshope www.aa-nabytok.sk 

Akciové pohovky na spanie - DOPRAVA ZDARMA

ZTA4Yz