E-shop


»
Matné biele obývačky

Výrobcovia nábytku do svojej ponuky na rok 2017 zaradilo nové farebné prevedenie - biela matná. V našej ponuke nájdete sektorový nábytok do obývačky, televízne stolíky, konferenčné stolíky, komody a vitríny - super matné biele. Ak podliehate novým trendom, obľubujete bielu farbu, určite siahnite po takejto obývačke. K bielej obývačke, si môžete zvoliť ľubovoľnú farbu stien, koberca, závesov, či iných doplnkov /vankúšov, vázičiek, sošiek/. Ale k bielej obývačke sa hodí aj sedačka, pohovka, leňoška, či relaxačné kreslo vo výraznejších, exluzívnejších farbách. Bielou obývačkou nič nepokazíte, biela je večná.

Z našej ponuky eshopu vyberáme do Vašej pozornosti obývačku SANIBEL v prevedení super matná biela v kombinácii s dubom riviera.


Obývacia stena SANIBEL je novinkou na rok 2017.

Farebné prevedenie sektorovej obývacej steny je dub riviera +  super matná biela.

Luxusná dizajnová sektorová obývačka je vhodná na zariadenie obývacích izieb. Jednotlivé prvky, komody a vitríny sú s LED osvetlením, ktoré má biele podfarbenie.

Materiál obývačky SANIBEL je laminovaná DTD. Obývacia stena má použité soft closing kovanie, čo vytvára tlmené dovieranie dverí a zásuviek, čo ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. Obývacia stena má kovové úchytky, ktoré dodávajú obývačke ten správny šmrnc.

Obývacia stena je v ponuke v akciových uvádzacích cenách.

Moderná obývačka SANIBEL je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Obývačka je určená pre zákazníkov, ktorí nie sú ochotní čakať na novú obývačku 6-8 týždňov. Z prvkov, ktoré ponúka obývačka SANIBEL, si dokážete okamžite zariadiť svoju novú obývaciu izbu. Stačí si len vybrať.

Nábytok je dodávaný v demontovanom stave. Montáž nábytku nie je náročná, zákazníci si ju prevádzajú sami.

Nová povrchová úprava je trendom roku 2017.

Supermatný nábytok, obývačky, televízne a konferenčné stolíky, vitríny a komody aj na splátky.


DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU!

Ako sa toto nové farebné prevedenie ujme u zákazníkov, uvidíme časom. Ak chcete byť trendy, stavte na toto nové prevedenie. Bielou určite nič nepokazíte.

Ak nepodliehate módnym trendom, v našej ponuke nájdete aj klasické obývačky v rôznych dekoroch dreva - dub sonoma, gaštan, buk, orech, slivka... Je len na Vás, ako si svoju obývačku zariadite.

Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre Vás.

YzBhOTR