E-shop


»
Rozkladacie kreslá na spanie

Rozkladacie kreslá na spanie s úložným priestorom majú rôzne funkcie. V detských či študentských izbách plnia funkciu každodenného spanie. Rozťahovacie kreslá majú aj praktický úložný priestor. Rozkladacie kreslá sú vhodné aj na každodenné spanie. Svoju úlohu plnia aj v ubytovacích či rekreačných zariadeniach, hoteloch, penziónoch, turistických ubytovniach či na chatách - funkcia príležitostného spania.

Rozkladacie kreslá na spanie slúžia počas dňa aj na sedenie. Pred kúpou rozkladacieho kresla by sme mali poznať rozmery priestoru, do ktorého rozťahovacie kreslo potrebujeme umiestniť. Či sa nám zmestí kreslo s bokmi, podrúčkami, či máme v izbe dostatok miesta aj na rozťahovacie dvojkreslo.

V ponuke sú rozkladacie jednokreslá alebo aj dvojkreslá. Rozkladacie kreslá na spanie sú v ponuke v rôznych poťahových látkach. Kreslá môžu byť očalúnené v poťahovej látke mikrofáza, alkantara (altara = teflón), či šenil. Rozkladacie kreslá na spanie môžu byť s pružinovým sedením alebo s výplňou z PUR peny - molitanové sedenie.

Spacia plocha po rozložení kresla býva rôzna. Šírka spacej plochy u 1-kresla môže byť 70, 75 alebo 80 cm. 2-kreslo má šírku spacej plochy 125 alebo 130 cm. Takisto dĺžka spacej plochy býva rôzna od 190 do 195 cm. Niektoré rozkladacie kreslá majú výšku spacej plochy cca 40 cm. Tieto rozkladacie kreslá bývajú drahšie, ako kreslá, ktorých výška spacej plochy po rozložení je len pár centimerov od podlahy. Niektoré kreslá sú v ponuke aj s vyobrazeným vankúšikom.

Rozkladacie kreslá na spanie sú v ponuke vo veľmi širokej škále farebných prevedení. Je len na Vás, čo sa Vám páči.

KRESLO KENY v rôznych farebných prevedeniach 

Hnedé rozkladacie kreslo na spanie

Rozkladacie kreslo na spanie BELLA vhodné aj do rohu miestnosti

Rohové rozkladacie kreslo na spanie

Rozkladacie kreslo ZETA

Tyrkysové rozkladacie kreslo na spanie

 

MDQxZGU