E-shop


Úvod » KANCELÁRSKE STOLIČKY » KANCELÁRSKE KRESLÁ

Kancelárske kreslá

Kancelárske kreslá, kancelárske otočné stoličky v prevedení ekokoža čierna, biela, hnedá, bordová... Kancelárske kreslá sú otočné, výškovo nastaviteľné, niektoré majú aj podrúčky. Akciové kancelárske kreslá z koženky alebo látkové aj skladom, dodacia lehota 1 týždeň. V našej ponuke aj sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, stohovateľné stoličky ISO. Eshop s nábytkom www.aa-nabytok.sk - nábytok aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR


 

naša cena 189,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 176,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 179,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 149,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Kancelársky nábytok má veľkú výpovednú hodnotu. Vypovedá o stave firmy, ale kancelársky nábytok ovplyvňuje aj pracovný výkon samotných zamestnancov. V príjemnom prostredí sa lepšie a ľahšie pracuje, dosahujú sa vysoká produktivita a dosahuje pracovný výkon. Pracovné prostredie ovplyvňuje výkon a produktivitu zamestnanca. V kancelárii svoje miesto nájde kancelársky nábytok, kancelárske stoličky a kreslá, klubové kleslá a 2-kreslá, či stohovateľné konferenčné rokovacie stoličky.
V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete akciové kancelárske zostavy, ktoré sú v ponuke vo zvýhodnených akciových cenách. Výhodou sektorového kancelárskeho nábytku je možnosť objednať len tie elementy, ktoré do kancelárie potrebujete. V ponuke eshopu nechýbajú ani stohovateľné stoličky ISO, kancelárske otočné kreslá, či klubové kreslá.
Kancelárske otočné kreslá sú v ponuke v ekokoži, koženke, ale v ponuke nájdete aj kožené kancelárske kreslá a stoličky. Akciové kancelárske kreslá napr.  aj s masážnymi a vyhrievacími funkciami nájdete aj v našej ponuke.
V eshope www.aa-nabytok.sk nájdete všetko, čo vo svojej kancelárii potrebujete
.

MjhmYjQ1NW