E-shop


»
Rohové rozkladacie kožené sedačky, sedacie súpravy v tvare U s úložným priestorom aj na každodenné spanie

V internetovom obchode, eshope s nábytkom www.aa-nabytok.sk nájdete najširšiu ponuku sedačiek. Sedacie súpravy máme v ponuke od kvalitných slovenských, českých, poľských aj nemeckých výrobcov.

Sedačky máme rozdelené do týchto kategórií:
- sedacie súpravy 311 - sedacie súpravy 3R+1+1, sedačky 3+1+1, k niektorým je možné dokúpiť aj taburetku,
- sedacie súpravy 321 - sedacie súpravy 3R+2+1, sedačky 3+2+1,
- rohové sedačky, rohové rozťahovacie sedacie súpravy, rohové rozkladacie sedačky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie,
- sedacie súpravy v tvare U, sedačky do tvaru U - rozťahovacie s úložným priestorom, niektoré sú univerzálne = majú univerzálny roh,
- kožené sedacie súpravy, kožené sedačky rozkladacie aj s úložným priestorom,
- rustikálne kožené sedacie súpravy s masívnym drevom od kvalitného poľského výrobcu - firmy PYKA MEBLE, kde je možnosť výberu farby kože aj dreva.

V našej ponuke nájdete moderné, kvalitné, pohodlné sedačky, aj lacné akciové sedacie súpravy v akcii. V ponuke máme aj sedačky s vysokým operadlom, opierkou. Niektoré sedačky sú aj skladom, ihneď k odberu, dodať Vám ich vieme do 3-5 dní. Ak sú sedacie súpravy na objednávku, dodacia lehota sa pohybuje na úrovni 5-6 týždňov.

V našej ponuke nájdete aj rozťahovacie pohovky určené aj na každodenné spanie. Rozkladacie pohovky sú s úložným priestorom, s pružinovým alebo molitanovým sedením.

Prezrite si našu širokú ponuku na www.aa-nabytok.sk. DOPRAVA je ZDARMA po celom Slovensku.


MjU2NGJmOW