AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Nábytok do spálne

Pri zariaďovaní spálne je dominantným prvkom posteľ. Nemali by sme však aj zabúdať na šatníkovú skriňu. Ak máme v spálni dostatok miesta, môžeme do nej umiestniť aj nočné stolíky, komodu, samostatne stojace zrkadlo či toaletný stolík.

Postele sú v ponuke v rôznych šírkach spacej plochy 140, 160, 180 cm. Dĺžka spacej plochy býva 200 cm. Manželské postele môžu byť čalúnené látkou, ekokožou,  koženkou či pravou kožou. V ponuke sú aj drevené manželské postele z masívneho dreva. Matrac v manželskej posteli môže byť molitanový alebo pružinový, rošty môžu byť pevné z masívneho dreva v ráme alebo lamelové.

Šatníková skriňa plní funkciu úložného priestoru v bytoch či domoch. Šatníkové skrine sú riešené tak, aby ponúkali dostatok úložného priestoru. Šatníkové skrine sú v ponuke v rôznych šírkach, ale aj výškach. Skrine môžu mať posuvné alebo klasicky otváracie dvere.

Komody môžu byť dvierkové, zásuvkové alebo kombinované. Nočný stolík môže byť bez zásuvky, so zásuvkou jednou alebo dvomi. K manželskej posteli je možné doobjednať aj len jeden nočný stolík.

Mať toaletný stolík v spálni je snom každej ženy. Toaletné stolíky môžu byť jednoduchšie alebo zložitejšie. Toaletky majú praktické zásuvky na odkladanie kozmetiky, parfémov... Súčasťou toaletných stolíkov niekedy bývajú aj taburetky na sedenie.

Zrkadlo môže byť v spálne súčasťou šatníkovej skrine alebo môže byť aj samostatne stojace. Samostatne stojace zrkadlá môžu byť aj na kolieskach.

Spálne sú v ponuke v rôznych prevedeniach, buk, jelša, slivka, dub sonoma, orech, biely lak vysoký lesk, čierny lak vysoký lesk. V ponuke máme aj spálňu Marta, ktorá môže byť v rôznych farebných prevedeniach. Je to sektorová spálňa, z ktorej si zákazník môže vybrať len prvky, ktoré potrebuje alebo ktoré sa mu páčia. Šatníková skriňa zo spálne Marta sa hodí aj k moderným koženým či koženkovým posteliam.

Pre ilustráciu pripájame obrázok koženkovej manželskej postele Cassini z našej ponuky.

 

 

MjdlZjY3Y