E-shop


Úvod » SPÁLNE » SPÁLŇA ELISIR

Spálňa ELISIR

NOVINKA - spálňa ELISIR, moderná talianska sektorová spálňa v prevedení biely matný lak. Kvalitná a štýlová spálňa ponúka manželskú posteľ s rozmerom spacej plochy 160x200 cm a 180x200 cm, šatníkové skrine s posuvnými dverami, komodu a nočné stolíky. Spálňa je na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov. V ponuke eshopu nájdete aj lacné akciové spálňové zostavy a komplety, ako aj moderný a kvalitný sektorový nábytok do spálne v prevedení biely lesklý lak, ale aj spálne vo vidieckom provensálskom štýle. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
 

naša cena 285,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 1 974,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 2 301,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 116,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 116,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 68,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 68,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 63,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

NOVINKA na rok 2018 od talianskeho výrobcu je exkluzívna spálňa ELISIR. Táto moderná talianska sektorová spálňa je v ponuke v prevedení biely matný lak. Kvalitná a štýlová spálňa ponúka tieto prvky do spálne:  manželskú posteľ s rozmerom spacej plochy 160x200 cm a 180x200 cm, šatníkové skrine s posuvnými dverami, komodu a nočné stolíky. Spálňa je na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov.

Komoda a nočné stolíky sú vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným povrchom. Predné plochy a top komody a nočného stolíka sú lakované bielym matným lakom s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy komody a nočného stolíka sú drevené, lakované bielym matným lakom.

Úchytky spálne ELISIR sú kovové v tvare husľového kľúča v striebornom prevedení. Spálňa je dodávaná v demontovanom stave.

Štýlová a dizajnová manželská posteľ ELISIR je v ponuke so spacou plochou 160x200 cm a 180x200 cm.  Rám postele so zaoblenými rohmi je lakovaný bielym matným lakom. Čelo manželskej postele je s ozdobnou štýlovou dekoráciou čiastočne čalúnené vysoko kvalitnou ekokožou bielej farby. Nohy manželskej postele sú drevené, lakované bielym matným lakom. Cena postele je bez roštov a bez matracov. Manželská posteľ nemá úložný priestor.

Šatníkové skrine ELISIR sú v ponuke s 2 posuvnými dverami. Korpus skríň je vyrobený z lamino panelov Avatar s bielym matným povrchom. Predné plochy sú lakované bielym matným lakom s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Štýlovo je zdobená stredná časť posuvných dverí systémom sieťotlač. Vnútorné časti skrine sú v prevedení lamino s béžovou textilnou textúrou. V ponuke sú rôzne rozmery šatníkovej skrine ELISIR. Vnútorné vybavenie skrine sú dve police a jedna vešiaková tyč pre každú časť skrine.

V ponuke eshopu nájdete aj lacné akciové spálňové zostavy a komplety, ako aj moderný a kvalitný sektorový nábytok do spálne v prevedení biely lesklý lak, ale aj spálne vo vidieckom provensálskom štýle.
www.aa-nabytok.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, manželské postele, rohové lavice, predsiene, výklopné váľandy, detské a študentské izby, poschodové postele, klubové kreslá, relaxačné polohovacie kreslá... Lacný akciový nábytok aj skladom.
MzcwN