E-shop


Úvod » OBÝVACIE STENY » OBÝVAČKA SLONE

Obývačka SLONE

Obývačka SLONE je v ponuke v prevedení betón + biela lesklá + číre sklo. Obývacia stena je sektorová, ponúka akciovú obývaciu stenu a komody do obývačky. Moderná akciová obývačka SLONE je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Obývacia stena je vyrobená z laminovanej DTD. Eshop www.aa-nabytok.sk - moderné a klasické, kvalitné a aj lacné akciové obývačky, sektorové obývacie steny, komody, vitríny, TV a konferenčné stolíky v rôznych farebných prevedeniach aj skladom.


EUR
EUR


 

naša cena 159,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 179,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Moderná obývačka častokrát obsahuje len široký televízny stolík a konferenčný stolík. Klasické obývačky sú skoro na celú stenu. Ale ich výhodou je, že ponúkajú viac úložného priestoru. Vyrábajú sa v rôznych dekoroch dreva, buk, jelša, čerešňa, orech, wenge, dub bardolino, dub sonoma, slivka, gaštan, san remo, dub Riviera. Moderné obývačky sú v ponuke v bielom lesklom prevedení, bielom matnom a aj v sivej farbe - dekor betón. Moderné sú obývačky s LED osvetlením, ale aj na vysokých drevených a kovových nožičkách.
Dnes je v ponuke množstvo sektorových obývacích izieb, ktoré sa tešia veľkej obľube. Vzdušnosť je heslom dnešnej doby. K obývacej stene, ktorá sa skladá najmä z televízneho stolíka, je možné doladiť vitrínu, komodu, šatníkovú skriňu, či konferenčný stolík v tom istom farebnom prevedení.
V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderné akciové obývačky napr. aj s LED osvetlením, kvalitné a exkluzívne sektorové obývacie steny od rôznych výrobcov, ako aj lacné obývacie zostavy. V ponuke eshopu nájdete slovenské, české, poľské a talianske sektorové obývačky.

ZGI1Y