AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Obývacie steny, akciové obývačky, sektorový nábytok do obývacej izby, moderné aj klasické obývacie steny s vysokým leskom, biele a čierne lesklé obývačky aj s LED osvetlením

Obývacie steny, obývačky, obývačkové zostavy a komplety aj v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk. Vyberte si z našej ponuky obývaciu stenu, ktorá spĺňa všetky Vaše požiadavky. V ponuke sú pevné akciové, lacné obývačky aj kvalitné, moderné, štýlové, luxusné aj exkluzívne sektorové obývacie steny v rôznych farebných prevedeniach aj rozmeroch. Medzi najmodernejšie farebné prevedenie určite patrí biely lak vysoký lesk a čierny lak vysoký lesk. Najpredávanejšie obývačky sú biele a čierne lesklé. Moderná obývačka by mala určite obsahovať veľký televízny stolík, závesnú vitrínu a trendovú komodu. Niektoré obývacie zostavy a komplety majú v cene aj LED osvetlenie. Najpredávanejšie obývačky sú aj skladom. V našej ponuke nájdete aj konferenčné stolíky do obývačky a iný kvalitný sektorový nábytok do obývacej izby. Obývačky, sedačky, pohovky, spálne, predsiene aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


CARLO orech baltimore/biela

naša cena 199,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Obývačka FRONTAL 2 s LED osvetlením dub sonoma
bežná cena 298,00 EUR

naša cena 228,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Obývačky, obývacie steny a zostavy - to je nábytok určený do obývacej izby. Obývačky sú v ponuke ako pevné akciové komplety, ale v ponuke eshopu nájdete aj sektorový nábytok do obývačky v rôznych farebných prevedeniach. Moderné obývačky sú v prevedení biely lak vysoký lesk, dub sonoma, dub sonoma truflova, dub, san remo, biela matná, sivý alebo čierny lesk, dekor betón - to sú moderné prevedenia. Klasické obývačky takisto nájdete v ponuke eshopu. Tie bývajú v prevedení orech, slivka, wenge, gaštan, buk,  jelša... Z ponuky sektorových obývačiek si môžete objednať len tie prvky, ktoré potrebujete. Minimalizmus sa dostáva do popredia aj v zariaďovaní obývačiek, veľký televízny stolík, vitrína, či komoda - nič viac. Nevýhodou je však nedostatok úložného priestoru. Moderné a kvalitné obývačky aj s LED osvetlením, lacné akciové obývacie steny aj na splátky. Nábytok, sedačky, pohovky, spálne, predsiene, váľandy, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky, sektorový kancelársky nábytok aj skladom.

Yjg4Z