Moderná biela matná sektorová obývačka SANIBEL

Moderná biela matná sektorová obývačka SANIBEL. Obývacia stena SANIBEL je v ponuke v prevedení dub riviera v kombinácii so super matnou bielou. LED osvetlenie obývačky má biele podfarbenie. Obývačka je vyrobená z laminovanej DTD, použité je soft closing kovanie, čo vytvára tlmené dovieranie dverí a zásuviek. Obývacia stena má kovové úchytky. Akciová sektorová obývačka SANIBEL je skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderné obývačky, kvalitné obývacie steny aj s LED osvetlením, ako aj lacný akciový sektorový nábytok do obývačky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Obývacie steny sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé, biele matné obývačky, či obývacie steny v dekore betón. Široká je ponuka aj klasických obývacích stien pre zákazníkov, ktorí nepodliehajú módnym trendom.

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete slovenské, poľské, nemecké a talianske sektorové obývačky. Ich výhodou je možnosť objednania len tých prvkov, ktoré potrebujete.

V ponuke eshopu nájdete klasické obývacie zostavy, ktoré väčšinou obsahujú komodu, vitrínu, televízny stolík. Väčšinou bývajú spojené medzistenami, z tohto dôvodu ich nie je možné rozdeliť. Musia byť umiestnené na jednej stene v obývace izbe.

Niektoré obývačky majú v cene aj LED osvetlenie presklenných častí vitrín, či komôd.

www.aa-nabytok.sk - moderné a kvalitné obývačky, lacné akciové obývacie steny a zostavy, sektorový nábytok do obývačky v rôznych dekoroch dreva, televízne stolíky s LED osvetlením, konferenčné stolíky, štýlové komody, vitríny. Akciový nábytok je skladom.

NjBjOT