Komody

Komody do obývačky, moderné a kvalitné zásuvkové a dvierkové komody, lacné akciové skrinky do obývacej izby v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé komody, aj na vysokých nožičkách. V ponuke eshopu nájdete aj kombinové komody v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, dekor betón, ktoré sú aj skladom. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

LYNATET 44 komoda do spálne
 

naša cena 196,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OMUS - FW 608T31 - TYP 31 highboard komoda
 

naša cena 1 270,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


OMUS - FW 608T32 - TYP 32 highboard
 

naša cena 1 110,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OMUS - FW608T03 - TYP 03 sideboard
 

naša cena 860,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


 KINGA - komoda 3-zásuvková
 

naša cena 450,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - komoda 4-zásuvková 165 cm
 

naša cena 465,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - komoda 2-dverová
 

naša cena 304,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - komoda malá 3-zásuvková
 

naša cena 340,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - komoda s barom
 

naša cena 450,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - komoda 4-zásuvková v110 cm
 

naša cena 740,00 EURDOPRAVA ZDARMA


KINGA - periňák bielizník
 

naša cena 259,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


ANITA komoda veľká
 

naša cena 535,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


ANITA komoda malá
 

naša cena 355,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


ANITA 3-zásuvková komoda
 

naša cena 280,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


ANITA rohová komoda
 

naša cena 210,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Komoda Amalfi-D biely lak vysoký lesk
 

naša cena 401,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


V obývačke nájdeme nielen televízne a konferenčné stolíky, vitríny, príborníky, ale aj komody. Komoda - skrinka slúži v obývačke na odkladnie rôznych vecí. Zásuvky a police v dvierkovej časti sú stavané na záťaž vecí, ktoré patria do obývačky. Neslúžia na odkladnie náradia, šrubovákov, takúto záťaž obývačková komoda neudrží. Komody sa vyrábajú zásuvkové, ale aj dvierkové. Dvierka a zásuvky na drahých nábytkoch bývajú so systémom napr. push-pull, s dovieraním zásuviek. Nie každá komoda má takýto systém. Väčšina komôd má klasické zásuvky a klasické dvierka. Komody v ponuke eshopu nájdete od rôznych výrobcov - slovenských, českých, poľských, talianskych a nemeckých.

Veľký záujem je o široké komody, príborníky do obývačky v prevedení biely lak vysoký lesk. Komoda, ktorá zaberie celú šírku steny širokej aj dva metre. V ponuke je dostatok skriniek do obývačky, hlavne v prevedení biely lesklý lak, nakoľko aj obývačky v tomto prevedení sú najpredávanejšie. V ponuke eshopu nájdete aj komody bez úchytiek. Takéto komody sú hlavne vhodné k obývačkám, ktoré komody neponúkajú.

Komody do obývačky, moderné a kvalitné zásuvkové a dvierkové komody, lacné akciové skrinky do obývacej izby sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé komody, aj na vysokých drevených alebo kovových nožičkách. V ponuke eshopu nájdete aj kombinované komody v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, dekor betón, ktoré sú aj skladom. V ponuke aj vidiecky provensálsky nábytok a komody z masívneho dreva.

www.aa-nabytok.sk - nábytok, sedacie súpravy v tvare písmena U, sedačky v tvare písmena L aj na každodenné spanie, sedačky s LED osvetlením, obývačky s LED osvetlením, vitríny, TV stoly a konferenčné stolíky, písacie stolíky, detské a študentské izby, rohové lavice, klubové kreslá. V ponuke eshopu nájdete aj kancelársky nábytok, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, záhradný ratanový nábytok, ratanové sedacie súpravy, závesné a hojdacie kreslá, sedacie vaky, výklopné váľandy, relaxačné polohovateľné kreslá aj pre seniorov, exkluzívne a luxusné kožené polohovacie kreslá, ušiaky, koženkové manželské postele aj od slovenského výrobcu. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

YjUxOWVi