AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Komody

Komody do obývačky, moderné a kvalitné zásuvkové a dvierkové komody, lacné akciové skrinky do obývacej izby v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé komody, aj na vysokých nožičkách. V ponuke eshopu nájdete aj kombinové komody v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, dekor betón, ktoré sú aj skladom. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

LYNATET 44 komoda do spálne
 

naša cena 196,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OMUS - FW 608T31 - TYP 31 highboard komoda
 

naša cena 1 270,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


OMUS - FW 608T32 - TYP 32 highboard
 

naša cena 1 110,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OMUS - FW608T03 - TYP 03 sideboard
 

naša cena 860,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Komoda Amalfi-D biely lak vysoký lesk
 

naša cena 401,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


MODDE TYP FH 302003 komoda
 

naša cena 790,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Vitrína BASIC-V biely lak vysoký lesk
 

naša cena 379,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Komoda PRIMO-10 biely lak vysoký lesk
 

naša cena 295,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Príborník LINE-A1 biely lak
 

naša cena 295,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KORA - KK6 komoda s barom samoa king
 

naša cena 217,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


V obývačke nájdeme nielen televízne a konferenčné stolíky, vitríny, príborníky, ale aj komody. Komoda - skrinka slúži v obývačke na odkladnie rôznych vecí. Zásuvky a police v dvierkovej časti sú stavané na záťaž vecí, ktoré patria do obývačky. Neslúžia na odkladnie náradia, šrubovákov, takúto záťaž obývačková komoda neudrží. Komody sa vyrábajú zásuvkové, ale aj dvierkové. Dvierka a zásuvky na drahých nábytkoch bývajú so systémom napr. push-pull, s dovieraním zásuviek. Nie každá komoda má takýto systém. Väčšina komôd má klasické zásuvky a klasické dvierka. Komody v ponuke eshopu nájdete od rôznych výrobcov - slovenských, českých, poľských, talianskych a nemeckých.
Veľký záujem je o široké komody, príborníky do obývačky v prevedení biely lak vysoký lesk. Komoda, ktorá zaberie celú šírku steny širokej aj dva metre. V ponuke je dostatok skriniek do obývačky, hlavne v prevedení biely lesklý lak, nakoľko aj obývačky v tomto prevedení sú najpredávanejšie. V ponuke eshopu nájdete aj komody bez úchytiek. Takéto komody sú hlavne vhodné k obývačkám, ktoré komody neponúkajú.
Komody do obývačky, moderné a kvalitné zásuvkové a dvierkové komody, lacné akciové skrinky do obývacej izby sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé komody, aj na vysokých drevených alebo kovových nožičkách. V ponuke eshopu nájdete aj kombinované komody v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, dekor betón, ktoré sú aj skladom. V ponuke aj vidiecky provensálsky nábytok a komody z masívneho dreva.
www.aa-nabytok.sk - nábytok, sedacie súpravy v tvare písmena U, sedačky v tvare písmena L aj na každodenné spanie, sedačky s LED osvetlením, obývačky s LED osvetlením, vitríny, TV stoly a konferenčné stolíky, písacie stolíky, detské a študentské izby, rohové lavice, klubové kreslá. V ponuke eshopu nájdete aj kancelársky nábytok, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, záhradný ratanový nábytok, ratanové sedacie súpravy, závesné a hojdacie kreslá, sedacie vaky, výklopné váľandy, relaxačné polohovateľné kreslá aj pre seniorov, exkluzívne a luxusné kožené polovacie kreslá, ušiaky, koženkové manželské postele aj od slovenského výrobcu. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

ZjMyM