Obývačka BASIC

Obývacia stena BASIC. Moderná biela lesklá obývačka. Luxusný a exkluzívny taliansky sektorový nábytok do obývačky. Štýlová obývacia zostava je v ponuke v prevedení biely lak vysoký lesk. Kvalitná obývačka má v ponuke pevné obývačkové zostavy a komplety, ako aj prvky, ktoré je možné zakúpiť jednotlivo - vitríny do obývačky, komody, televízne stolíky, jedálenský a konferenčný stôl. Kvalitná obývačka BASIC je na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Vitrína BASIC-V biely lak vysoký lesk
 

naša cena 379,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Príborník BASIC-A komoda biely lak vysoký lesk
 

naša cena 379,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Vitrína BASIC-V1 biely lak vysoký lesk
 

naša cena 337,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Vitrína BASIC-V2 biely lak vysoký lesk
 

naša cena 284,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


TV skrinka BASIC-TV biely lak vysoký lesk
 

naša cena 242,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


TV skrinka BASIC-TV1 biely lak vysoký lesk
 

naša cena 189,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Osvetlenie BASIC-Z
 

naša cena 73,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Biele lesklé obývacie steny sú veľmi obľúbené. Biele obývačky sa predávajú ako pevné akciové komplety, ale aj ako sektorový nábytok. Lacné akciové obývačky ponúkajú základné prvky vhodné na umiestnenie na jednu stenu. Súčasťou niektorých obývačiek býva aj LED osvetlenie. Sektorový nábytok poskytuje možnosť umiestnenia nábytku kdekoľvek v obývacej izbe. Súčasťou sektorových obývačiek býva televízny a konferenčný stolík, komody, vitríny, šatníkové skrine, policové regále, police na stenu, ale aj písacie stolíky.
V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, lacné akciové sedačky v tvare písmena U a L, pohovky s úložným priestorom na každodenné spanie s úložným priestorom, obývačky, konferenčné a televízne stolíky, komody, vitríny, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele, predsiene, botníky, záhradný ratanový nábytok, hojdacie kreslá, sedacie vaky, kožené relaxačné polohovateľné kreslá, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky Iso, kancelárske otočné kreslá, klubové kreslá a dvojkreslá, štýlový rustikálny nábytok, ako aj nábytok vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Lacný akciový nábytok aj skladom. Nábytok aj na splátky.

MjQ4Nz