Obývačka GATIK, akciová sektorová obývacia stena

Obývačka GATIK, sektorová obývacia stena. Luxusný sektorový nábytok GATIK do obývačky s hrubým orámovaním vhodný na zariadenie obývacích izieb. Moderná obývacia stena v prevedení dub antický/béžový lesk HG. Všetky prkvy zo sektorovej obývacej izby GATIK sú skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. Materiál obývačky: MDF/fóliovaná DTD. Možnosť dokúpiť LED osvetlenie pre typ 721 v cene 72,- €, pre typ 111 v cene 30,- €, pre typ 011 v cene 50,- €. Pri vyplňovaní objednávkového formulára vpíšte do poznámky, ak máte záujem o niektoré z osvetlení. Lacná akciová obývacia zostava GATIK aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Sektorové obývacie steny ponúkajú jednotlivé prvky samostatne. Zákazník si môže vybrať a sám vyskladať z prvkov, ktoré sú v ponuke, svoju obývaciu stenu. Sektorové obývačky ponúkajú komody, vitríny, konferenčný stolík, televízny stolík, police na stenu. Niektoré ponúkajú aj písací stolík, či jedálenský stôl. Sektorové obývačky sa vyrábajú moderné, či klasické v rustikálnom štýle. Záleží len na Vás, čo sa Vám páči. Niektoré obývacie steny ponúkajú vitríny, či televízne stolíky aj s LED osvetlením. V  ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj lacné akciové sektorové obývacie steny, ako aj moderné a kvalitné obývačky - pevné zostavy. Akciové obývacie steny sú skladom.
V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, lacné akciové sedačky v tvare písmena U a L, pohovky s úložným priestorom na každodenné spanie s úložným priestorom, obývačky, konferenčné a televízne stolíky, komody, vitríny, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele, predsiene, botníky, záhradný ratanový nábytok, hojdacie kreslá, sedacie vaky, kožené relaxačné polohovateľné kreslá, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky Iso, kancelárske otočné kreslá, klubové kreslá a dvojkreslá, štýlový rustikálny nábytok, ako aj nábytok vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Lacný akciový nábytok aj skladom. Nábytok aj na splátky.

OWNhZW