Glóbus bar

Globus bar na alkohol na kolieskach. Glóbus 2 - 324 do obývačky farebné prevedenie čerešňa. Barový servírovací stolík na kolieskach je skladom. Posielame poštou na dobierku + 5,- €. 

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Glóbus barový servírovací stolík na kolieskach nájdete aj v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk. Globus na alkohol je veľmi vyhľadávaným darom k narodeninám, meninám, významným životným jubileám alebo po vianočný stromček. Glóbus bar je vhodný aj do tomboly. Barový servírovací stolík je na kolieskach, v ponuke je v čerešňovom farebnom prevedení. Takýto príručný bar je v obývačke veľmi praktický. Barový glóbus je otvárací. Glóbus - stojan na alkohol je vždy skladom. Rýchlo, lacno a jednoducho vyriešite svoje starosti s nakupovaním narodeninových, meninových, či vianočných darov. No povedzte, nechceli by ste mať aj Vy v obývačke takýto bar?

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

ZWZmNGE