AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Rozkladacie taburetky na spanie, rozkladacia taburetka KIKA kvalitná poťahová látka altara, rozťahovacia taburetka na spanie skladom

V našej ponuke nájdete aj rozkladacie taburetky s možnosťou rozloženia až na jednolôžko, váľandu. Rozkladacia taburetka KIKA je  v ponuke v poťahovej látke altara 15 svetlo-hnedá - toto prevedenie je skladom, dodanie do 5 dní. Rozťahovacia taburetka sa dá objednať aj v iných farebných prevedeniach látky altara - biela, krémová, smotanová, žltá, oranžová, červená, zelená, hnedá, tyrkysová, šedá, čierna, ružová, fialová. Dodacia lehota pri individuálnych objednávkach je 5-6 týždňov. Určite nájdete farbu, ktorú potrebujete. Ak máte pevnú nerozkladaciu sedačku, rozkladacia taburetka je vhodným funkčným doplnkom aj do Vašej obývačky, nielen do detských a študentských izieb, penziónov, ubytovacích zariadení, hotelov, internátov. Slúži nielen na príležitostné, ale aj na každodenné spanie. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA

Taburetka je výborným doplnkom vhodným do každej izby. Ak je taburetka rozkladacia, je to navyše funkčný a praktický prvok vhodný do každej domácnosti, nielen pre prípad návštevy. Rozkladacie taburetky počas dňa slúžia na sedenie, večer je z nich rýchlo a jednoducho plnohodnotné spacie lôžko nielen pre deti, ale aj dospelých. Moderná a kvalitná akciová rozkladacia taburetka na spanie - KIKA je skladom.

M2NlNTNm