AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Rozkladacie kreslá na spanie, rozťahovacie kreslá s úložným priestorom, moderné a kvalitné akciové kreslá aj skladom

Vyberte si z našej ponuky rozkladacie kreslo a my Vám ho doručíme ZADARMO! Rozťahovacie kreslá, 2-kreslá na spanie s úložným priestorom sú v ponuke v rôznych farebných prevedeniach. V ponuke máme rozkladacie kreslá, dvojkreslá a aj praktické rozkladacie, rozťahovacie taburetky. Najpredávanejšie akciové rozkladacie kreslo Zeta, Micra, Mikra,  Markus, Keny new aj v našej ponuke. Praktická rozkladacia taburetka KIKA do obývačky alebo ubytovacích zariadení, do hotelov, na chaty je skladom. Kvalitné rozkladacie kreslá, rozťahovacie pohovky s úložným priestorom aj na každodenné spanie aj skladom. Moderné pohovky, sedačky, obývačky, spálne, skrine, predsiene, váľandy, detské a študentské izby, manželské postele... aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Rozkladacie kreslá sú praktickým kusom nábytku. Akciové rozkladacie kreslá na spanie sú skladom, dodanie do 7-10 dní. V našej ponuke nájdete kvalitné rozkladacie pohovky, rozťahovacie kreslá na spanie s úložným priestorom, rozkladacie taburetky. U niektorých rozkladacích kresiel je možnosť výberu poťahovej látky - smotanová, béžová, oranžová, žltá, červená, bordová, modrá, zelená, hnedá, fialová, šedá, sivá, čierna... aby ladili do akéhokoľvek interiéru, do akejkoľvek detskej, či študentskej izby. Rozkladacie kreslá sú vhodné aj do internátov, na chaty, do penziónov, do akýchkoľvek ubytovacích zariadení. 
Eshop www.aa-nabytok.sk - e-shop sedačky, pohovky, rozkladacie kreslá a taburetky, obývacie steny, obývačky, rohové lavice, detské izby, sektorový a kancelársky nábytok, váľandy, výklopné - vyklápacie postele s úložným priestorom, čalúnené manželské postele, drevené masívne manželské postele, kožené a koženkové manželské postele, postele z ekokože, koženky, pravej kože, exkluzívne a luxusné biele lesklé talianske sektorové spálne, predsiene, vešiakové zostavy, stohovateľné kancelárske stoličky ISO new.

NGNiMDN