Kuchynské rohové lavice IKTUS s úložným priestorom, jedálenské rohové komplety do kuchyne, značkové, moderné aj klasické, kvalitné české rohové lavice od firmy IKTUS

Rohové lavice od značkového českého výrobcu IKTUS. Lavice môžu byť nielen rohové, ale aj rovné. Sú univerzálne P/Ľ. České rohové lavice sú v ponuke v rôznych dezénoch dreva a v rôznych poťahových látkach. Vyskladajte si svoj vlastný jedálenský rohový komplet, vyberte si farebné prevedenie dreva a poťahovú látku, stôl a stoličky, ktoré sa Vám páčia. Tieto jedálenské, kuchynské rohové komplety sú s úložným priestorom. Jedálenské sety sú na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov. Moderné, exkluzívne rohové aj rovné lavice do kuchyne a jedálne sú v ponuke nielen v látke, ale aj v ekokoži. Moderné a kvalitné akciové lavice do kuchyne aj na splátky. Doprava po Slovensku zadarmo.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMARohové lavice nájdu svoje miesto v domácnostiach, stravovacích zariadeniach či hoteloch ako sedací nábytok k jedálenským stolom. Rohové lavice sú vyrobené z 18 mm laminovanej drevotrieskovej dosky a z masívneho bukového dreva. Z LDTD sú vyrobené korpusy rohových lavíc a dosky jedálenských stolov. Z masívneho bukového dreva sú vyrobené podnože jedálenských stolov, podrúčky a nohy rohových lavíc. Rohové lavice od firmy IKTUS majú pod sedákmi 10 cm hlboký úložný priestor. Rohové lavice je možné dĺžkovo upravovať o 5-10 cm.
V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, lacné akciové sedačky v tvare písmena U a L, pohovky s úložným priestorom na každodenné spanie s úložným priestorom, obývačky, konferenčné a televízne stolíky, komody, vitríny, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele, predsiene, botníky, záhradný ratanový nábytok, hojdacie kreslá, sedacie vaky, kožené relaxačné polohovateľné kreslá, akciové kancelárkske zostavy a kompety, stohovateľné stoličky Iso, kancelárkse otočné kreslá, klubové kreslá a dvojkreslá, štýlový rustikálny nábytok, ako aj nábytok vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Lacný akciový nábytok aj skladom. Nábytok aj na splátky.

N2RkY