E-shop


Úvod »PROVENSÁLSKY NÁBYTOK» Sektorový nábytok OMUS vidieckeho štýlu


        

Sektorový nábytok OMUS vidieckeho štýlu

skladom

 

DOPRAVA ZDARMA

naša cena bez DPH: 0,00 EUR

naša cena s DPH(20 %): 0,00 EUR

Kvalitný sektorový nábytok vidieckeho štýlu z masívneho dreva

Všetky prvky sa objednávajú jednotlivo, nájdete ich v našej ponuke

Provensálsky nábytok OMUS / OPUS. Rustikálny štýlový nábytok v provensálskom štýle z masívneho dreva ponúka: komody, vitríny, príborníky, zrkladlo, konferenčný a televízny stolík, lavicu, jedálenský stôl a stoličky...

Celomasívne drevené výrobky z programu OMUS sú vyrábané zo 60 % ručne z recyklovanej borovice a zo 40 % strojovo. Používa sa drevo z celého sveta, ktoré bolo predtým použité na iných výrobkoch. Prírodné vlastnosti a pôvod dreva vytvárajú rôznorodú optiku povrchov výrobkov, ako napr. preliačiny, trhliny, hrče a malé dierky. To je dôkaz pravosti materiálu a vytvárajú zvláštny charakter nezameniteľných unikátnych výrobkov. Časom každé drevo vplyvom svetla mení svoju pôvodnú farbu, dôsledkom čoho nastávajú mierne farebné rozdiely, ktoré však tieto výrobky robia ešte krajšími a hodnotnejšími.

Aby sa dlho zachovala kvalita, musia byť tieto výrobky primerane ošetrované. Je nutné zabrániť odkladaniu horúcich a vlhkých predmetov na nábytok, pretože tieto vytvárajú fľaky a odtlačky. Tekutiny je nutné okažite zotrieť. Pri čistení nábytku doporučujeme vlhkou utierkou čistiť v smere vlákien dreva.

Nikdy nepoužívajte agresívne čistiace a umývacie prostriedky. Vidiecky sektorový nábytok do obývačky a jedálne - dovoz z Nemecka.

Dodacia lehota je 6 týždňov.

Opus_DE (1).pdf

Predné plochy a korpus: recyklovaná borovica masív. Povrchová úprava: biela pieskovaná. DOPRAVA ZDARMA!

 

NWQyYTV