Stohovateľné stoličky

Kancelárske konferenčné stoličky nájdete aj v našej ponuke. Najpredávanejšie sú rokovacie stohovateľné stoličky ISO, ISO NEW. Stohovateľné stoličky majú látkový čalúnený sedák - čierny (ISO black), červený, sivý, bordový, modrý a hnedý. Stohovateľné stoličky sú v ponuke aj s chrómovou kostrou, konštrukciou - sú to stoličky ISO CHRÓM. Lacné akciové stohovateľné stoličky JEFF 2 NEW a ZINA 2 NEW sú vhodné do reštauračných zariadení. Kancelárske stohovateľné stoličky sú skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. Pri objednávke 5 a viac kusov doprava zdarma.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Stohovateľná rokovacia stolička ISO NEW modrá
 

naša cena 23,90 EUR

skladom
Bordová stohovateľná stolička ISO NEW
 

naša cena 23,90 EUR

skladom
Stohovateľná stolička ISO NEW hnedá
 

naša cena 23,90 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Stohovateľná plastová stolička DOLCE AL/PP
 

naša cena 39,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Stohovateľné stoličky ponúkajú možnosť stohovať, ukladať do výšky. Hlavnou výhodou je úspora priestoru. V ponuke eshopu nájdete akciové stohovateľné rokovacie stoličky v rôznych farebných prevedeniach. Stohovateľné stoličky nájdeme v reštauráciách, jedálňach, rokovacích a konferenčných miestnostiach, administratívnych a kancelárskych miestnostiach, učebniach, školiacich miestnostiach, na školách. Konferenčné stohovateľné stoličky sú vhodné aj do svadobných sál a kultúrnych domov. Lacné akciové stohovateľné stoličky ISO NEW červené, bordové, modré, sivé, hnedé a čierne sú skladom. Do 7-10 dní Vám ich dodáme. Stohovateľné stoličky majú široké využitie, nájdeme ich kdekoľvek.

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

MjlhMzkx