OSCAR čerešňa americká

Sektorový kancelársky nábytok OSCAR je vhodný na zariadenie kancelárií, pracovní, študentských izieb, školských učební, zasadacích miestností. Akciový kancelársky sektor OSCAR je vyrobený z kvalitného povrchovo upraveného materiálu DTD/MDF, hrúbka 18 mm. Kancelársky nábytok OSCAR čerešňa americká má kontajner na kolieskach s centrálnym uzamykaním, zásuvky sú na kovových koľajničkách. Lamelová hranovacia páska stolových dosiek a bočných častí je 18+18 mm. Prvky sú dodávané v demonte, sú skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Možnosť vyskladania zostavy podľa vlastných predstáv. Eshop www.aa-nabytok.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  OSCAR C08 nástenná polica
 

naša cena 28,00 EUR

skladom


OSCAR T02 písací stôl čerešňa americká
 

naša cena 53,00 EUR

skladom


OSCAR T05 stôl rohový oblúkový
 

naša cena 63,00 EUR

skladom


OSCAR T01 písací stôl
 

naša cena 79,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C05 skrinka nízka dvierková
 

naša cena 62,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T04 písací stôl 70
 

naša cena 73,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T03 zasadací stôl s oblúkom
 

naša cena 89,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C03 skrinka malá dole dvierková
 

naša cena 99,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C01 skrinka dole dvierková
 

naša cena 88,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C 04 skrinka nízka otvorená 3-dvierková
 

naša cena 96,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR 4-zásuvková komoda čerešňa americká
 

naša cena 92,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR 5-zásuvková komoda čerešňa americká
 

naša cena 89,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR skriňa čerešňa americká
 

naša cena 164,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Kancelársky nábytok OSCAR je nábytok vhodný na zariadenie kancelárií, pracovní, detských a študentských izieb, školských učební, zasadacích a rokovacích miestností. Akciový sektor je vyrobený z kvalitného povrchovo upraveného materiálu DTD / MDF hrúbky 18 mm. Nábytok je v ponuke v prevedení čerešňa americká, nožičky a úchytky - povrchová úprava imitácia matného chrómu. Výhodou tohto sektoru je, že ponúka kontajner pod písací stôl s centrálnym uzamykaním. Zásuvky kontajnera sú na kovových koľajničkách. Lamelová hranovacia páska stolových dosiek a bočných častí je 18+18 mm. Nábytok je dodávaný v demontovanom stave. Akciový sektorový kancelársky nábytok je skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. Tento sektor ponúka množstvo prvkov na zariadenie funkčnej a praktickej kancelárie. Ak Vám tento nábytok nevyhovuje, prezrite si našu ponuku akciových kancelárskych zostáv, možno Vás zaujme. V ponuke ehopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

Njg2YTZkND