AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Sektorový kancelársky nábytok OSCAR v prevedení čerešňa americká, kancelársky sektor skladom, nábytok do kancelárie, zasadačky, pracovne, učebne

Sektorový kancelársky nábytok OSCAR je vhodný na zariadenie kancelárií, pracovní, študentských izieb, školských učební, zasadacích miestností. Kancelársky sektor OSCAR je vyrobený z kvalitného povrchovo upraveného materiálu DTD/MDF, hrúbka 18 mm. Kancelársky nábytok OSCAR je v ponuke v prevedení čerešňa americká. Nábytok OSCAR má kontajner na kolieskach s centrálnym uzamykaním, zásuvky sú na kovových koľajničkách. Lamelová hranovacia páska stolových dosiek a bočných častí je 18+18 mm. Prvky sú dodávané v demonte, sú skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Možnosť vyskladania zostavy podľa vlastných predstáv. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  OSCAR C08 nástenná polica

naša cena 28,00 EUROSCAR T01 písací stôl

naša cena 79,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T04 písací stôl 70

naša cena 73,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C01 skrinka dole dvierková

naša cena 88,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR skriňa čerešňa americká

naša cena 164,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA

Kancelársky nábytok OSCAR je nábytok vhodný na zariadenie kancelárií, pracovní, detských a študentských izieb, školských učební, zasadacích a rokovacích miestností. Akciový sektor je vyrobený z kvalitného povrchovo upraveného materiálu DTD / MDF hrúbky 18 mm. Nábytok je v ponuke v prevedení čerešňa americká, nožičky a úchytky - povrchová úprava imitácia matného chrómu. Výhodou tohto sektoru je, že ponúka kontajner pod písací stôl s centrálnym uzamykaním. Zásuvky kontajnera sú na kovových koľajničkách. Lamelová hranovacia páska stolových dosiek a bočných častí je 18+18 mm. Nábytok je dodávaný v demontovanom stave. Akciový sektorový kancelársky nábytok je skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. Tento sektor ponúka množstvo prvkov na zariadenie funkčnej a praktickej kancelárie. Ak Vám tento nábytok nevyhovuje, prezrite si našu ponuku akciových kancelárskych zostáv, možno Vás zaujme. V ponuke ehopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový.

NGZiMjA