AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Akciový sektorový kancelársky nábytok SYDNEY vo vysokom bielom lesku, luxusný, exkluzívny a kvalitný biely lesklý kancelársky nábytok do bytu, domu, kancelárie, pracovne, ordinácie, ambulancie

Moderný akciový nábytok do kancelárie - SYDNEY. Vytvorte si svoju vlastnú kanceláriu, vyberte si z množstva prvkov bieleho lesklého kancelárskeho nábytku SYDNEY. Reprezentatívny sektorový kancelársky nábytok vo vysokom bielom lesku, ktorý dokonale splní požiadavky na Vašu novú kanceláriu. Doprava po celom Slovensku ZDARMA. Len na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov - dovoz z Nemecka. V našej ponuke nájdete aj sektorovú obývaciu stenu SYDNEY a takisto predsieň SYDNEY - prvky je možné navzájom kombinovať. Eshop s nábytkom aj na splátky.

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Moderný a exkluzívny sektorový kancelársky nábytok SYDNEY je v ponuke v prevedení biely lak vysoký lesk. Tento nábytok patrí k luxusnejšiemu a drahšiemu kancelárskemu nábytku. Sektor sa dováža z Nemecka. Je len na objednávku. Biely lesklý kancelársky nábytok je reprezentatívny, štýlový a trendový. Vhodný je nielen do domácich kancelárií, ale aj do ordinácie, ambulancie. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj lacný akciový kancelársky nábytok a zostavy, ktoré sú aj skladom.

ZThkNW