Kancelársky sektor SYDNEY

Moderný akciový kancelársky sektor SYDNEY. Vytvorte si svoju vlastnú kanceláriu, vyberte si z množstva prvkov bieleho lesklého kancelárskeho nábytku SYDNEY. Reprezentatívny sektorový kancelársky nábytok vo vysokom bielom lesku, ktorý dokonale splní požiadavky na Vašu novú kanceláriu. Doprava po celom Slovensku ZDARMA. Len na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov - dovoz z Nemecka. V našej ponuke nájdete aj sektorovú obývaciu stenu SYDNEY a takisto predsieň SYDNEY - prvky je možné navzájom kombinovať. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


SYDNEY 1 písací stôl 40124W4 biely
 

naša cena 335,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Moderný a exkluzívny sektorový kancelársky nábytok SYDNEY je v ponuke v prevedení biely lak vysoký lesk. Tento biely lesklý kancelársky nábytok patrí k luxusnejšiemu a drahšiemu kancelárskemu nábytku. Sektor sa dováža z Nemecka. Je len na objednávku. Biely lesklý kancelársky nábytok je reprezentatívny, štýlový a trendový. Vhodný je nielen do domácich kancelárií, ale aj do ordinácie, ambulancie, či iných zdravotníckych zariadení. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj lacný akciový kancelársky nábytok, lacné akciové kancelárske zostavy v rôznych dekoroch dreva, akciové kancelárske kreslá, stohovateľné konferenčné a rokovacie stoličky ISO, klubové kreslá a dvojkreslá z ekokože, ktoré sú aj skladom.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

YzJiOTh