JOHAN dub sonoma / biela

Sektorový kancelársky nábytok JOHAN new - prevedenie dub sonoma, predné plochy biele. Akciový sektorový kancelársky komplet JOHAN je skladom, dodanie do 7 dní. Lacná akciová kancelárska zostava za výbornú cenu. Kancelársky sektor JOHAN DUB SONOMA / BIELA ponúka množstvo prvkov ako: písacie a zasadacie stoly, policové regále vysoké aj nízke, rohový policový regál, kontajner na kolieskach aj so zámkom... V našej ponuke nájdete aj stohovateľné rohovacie kancelárske konferenčné stoličky ISO NEW, klubové kreslá a dvojkreslá, konferenčné sedačky, kancelárske otočné kreslá. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 07 kontajner dub sonoma/biela
 

naša cena 43,00 EUR

skladom


JOHAN new 03 regál nízky dub sonoma
 

naša cena 46,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 02 PC stôl dub sonoma
 

naša cena 54,00 EUR

skladom


JOHAN new 01 písací stôl dub sonoma
 

naša cena 59,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 04 regál vysoký dub sonoma
 

naša cena 66,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 05 skriňa dub sonoma/biela
 

naša cena 89,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 06 PC stôl roh dub sonoma
 

naša cena 29,00 EUR

skladom


JOHAN new 09 rohový regál dub sonoma
 

naša cena 122,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 13 skrinka dub sonoma/biela
 

naša cena 68,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Internetový obchod aa-nabytok.sk Vám ponúka kancelársky nábytok - pevné akciové kancelárske zostavy alebo sektorový kancelársky nábytok. Jednotlivé druhy sektorového kancelárskeho nábytku ponúkajú elementy, z ktorých si môžete vytvoriť svoju vlastnú kancelársku zostavu. V pohodlí domova si vyskladáte pracovňu podľa vlastných požiadaviek. Vyberiete si len tie prvky, ktoré potrebujete.

Akciové kancelárske zostavy sa skladajú sa väčšinou z rohového písacieho alebo počítačového stolíka, kontajnera, regála vysokého alebo nízkeho na šanóny a z 2-dverovej skrine. Akciové kancelárske zostavy sú v ponuke v prevedení buk, biela, dub bardolino, graphite, navarra, orech, wenge, slivka/biela a dub sonoma/biela. V ponuke máme aj exkluzívny reprezentatívny kancelársky nábytok v bielom lesku.

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, akciové jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok, nábytok aj z masívneho dreva, nábytok vo vidieckom provensálskom štýle.

MWMyYTY1