JOHAN slivka / biela

Sektorový kancelársky nábytok JOHAN new slivka/biela je obľúbeným kancelárskym nábytkom. Sektor JOHAN je v ponuke v akciových cenách, je skladom. Lacný akciový nábytok JOHAN ponúka do kancelárie množstvo prvkov ako: písacie a zasadacie stoly, policové regále vysoké aj nízke, skrine, kontajner na koliesach aj so zámkom...  Najpredávanejšia akciová kancelárska zostava JOHAN SLIVKA / BIELA skladom, dodanie 1 týždeň. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  JOHAN new 06 PC stôl roh slivka
 

naša cena 30,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 03 regál nízky slivka
 

naša cena 48,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 02 PC počítačový stôl slivka
 

naša cena 57,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 01 písací stôl slivka
 

naša cena 63,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 04 regál vysoký slivka
 

naša cena 69,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 05 skriňa 5-policová slivka/biela
 

naša cena 94,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 09 rohový regál slivka
 

naša cena 128,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 08 písací obojstranný stôl slivka
 

naša cena 69,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 13 skrinka slivka/biela
 

naša cena 72,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 12 kontajner na kolieskach slivka/biela
 

naša cena 66,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Internetový obchod www.aa-nabytok.sk Vám ponúka kancelársky nábytok - pevné akciové kancelárske zostavy alebo sektorový kancelársky nábytok. Jednotlivé druhy sektorového kancelárskeho nábytku ponúkajú elementy, z ktorých si môžete vytvoriť svoju vlastnú kancelársku zostavu. V pohodlí domova si vyskladáte pracovňu podľa vlastných požiadaviek. Vyberiete si len tie prvky, ktoré potrebujete.

Akciové kancelárske zostavy sa skladajú sa väčšinou z rohového písacieho alebo počítačového stolíka, kontajnera, regála vysokého alebo nízkeho na šanóny a z 2-dverovej skrine. Akciové kancelárske zostavy sú v ponuke v prevedení buk, biela, dub bardolino, graphite, navarra, orech, wenge, slivka/biela a dub sonoma/biela. V ponuke máme aj exkluzívny reprezentatívny kancelársky nábytok v bielom lesku.

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, akciové jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok, nábytok aj z masívneho dreva, nábytok vo vidieckom provensálskom štýle.

NjczMWQ5OT