BEK biely sektorový kancelársky nábytok, akciová kancelárska zostava skladom

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete akciovú kancelársku zostavu, nábytok BEK biela vhodnú na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební, zasadacích miestností, zasadačiek, ordinácií, ambulancií. Akciový sektorový kancelársky nábytok BEK je v ponuke v bielom prevedení. Materiál kancelárie: laminovaná DTD. Biely lacný sektorový kancelársky nábytok je skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  BEK - 03 policová skriňa so zámkom biela
 

naša cena 148,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


BEK - 01 policový regál biely
 

naša cena 85,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


BEK - 02 skrinka na zem biela
 

naša cena 77,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


BEK - 08 PC písací stôl biely
 

naša cena 58,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


BEK - 09 PC písací stôl biely
 

naša cena 66,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


BEK - 05 spojovací plat stolov biely
 

naša cena 30,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Akciový sektorový kancelársky nábytok BEK ponúka množstvo prvkov na zariadenie ambulancie, ordinácie, administatívnych a kancelárskych priestorov. Biely kancelársky sektor je takisto vhodný do školskej učebne a zasadacích miestností. BEK ponúka policové skrinky vysoké a aj nízke, vysoký policový regál, počítačové písacie stoly, rohový element na spojenie týchto stolov. V ponuke tohto kancelárskeho nábytku nájdete aj zásuvkový kontajner na kolieskach. BEK - overená kvalita, ktorú odporúčame. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj stohovateľné kancelárske konferenčné stoličky, kancelárske zostavy a komplety v rôznych farebných prevedeniach.


Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

YThjMzliY