Sektorový kancelársky nábytok, nábytok do kancelárie, akciové kancelárske zostavy

Vyberte si nábytok do Vašej kancelárie, či pracovne z našej ponuky. V ponuke máme kancelársky nábytok v rôznych farebných  prevedeniach. Sektorový kancelársky nábytok obsahuje množstvo prvkov, z ktorých si vytvoríte praktickú a funkčnú kanceláriu. Kancelária by mala obsahovať písací alebo počítačovú stolík, kontajner so zámkom alebo bez zámku, regál na odkladanie šanónov a skriňu. Kancelársky nábytok Vám dopravíme ZADARMO. V našej ponuke nájdete aj lacné akciové kancelárske zostavy - napr. JOHAN slivka / biela a dub sonoma / biela. Sektorový kancelársky nábytok aj skladom! Kancelárske otočné kreslá a stoličky, stohovateľné stoličky ISO, klubové kreslá... DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

JOHAN new 06 PC stôl roh slivka
 

naša cena 28,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 03 regál nízky slivka
 

naša cena 45,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 01 písací stôl slivka
 

naša cena 58,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 04 regál vysoký slivka
 

naša cena 64,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
JOHAN new 03 regál nízky dub sonoma
 

naša cena 43,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 02 PC stôl dub sonoma
 

naša cena 49,00 EURJOHAN new 01 písací stôl dub sonoma
 

naša cena 56,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 04 regál vysoký dub sonoma
 

naša cena 59,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 05 skriňa dub sonoma/biela
 

naša cena 83,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 06 PC stôl roh dub sonoma
 

naša cena 27,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Akciová kancelárska zostava REA OFFICE EXPRES 1 dub bardolino
bežná cena 592,00 EUR

naša cena 480,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


JOHAN new 09 rohový regál slivka
 

naša cena 119,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
Internetový obchod aa-nabytok.sk Vám ponúka kancelársky nábytok - pevné akciové kancelárske zostavy alebo sektorový kancelársky nábytok. Jednotlivé druhy kancelárskeho nábytku ponúkajú prvky, z ktorých si môžete vytvoriť svoju vlastnú kancelársku zostavu. Vyberiete si len prvky, ktoré potrebujete. Akciové kancelárske zostavy sa skladajú sa väčšinou z rohového písacieho alebo počítačového stolíka, kontajnera, regála vysokého alebo nízkeho na šanóny a z 2-dverovej skrine. Akciové kancelárske zostavy sú v ponuke v prevedení buk, biela, dub bardolino, graphite, navarra, orech, wenge, slivka/biela a dub sonoma/biela. V ponuke máme aj exkluzívny reprezentatívny kancelársky nábytok v bielom lesku.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

MzBjYWJlYW