Pohovky, rozkladacie pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj pohovky. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie. Pohovky sú rovné - ako 3-sedačky alebo 3-sedy. Pohovky majú pružinové alebo molitanové sedenie. Pohovky sú látkové /alkantara, altara, nubuk, šenil/, z ekokože, z koženky alebo v kombinácii ekokoža + látka. Najpredávanejšie sú pohovky v kombinácii ekokoža + látka. V našej ponuke nájdete kvalitné rozťahovacie pohovky do detských a študentských izieb. Aj rozkladacie kreslá, 2-kreslá na spanie s úložným priestorom. Slovenské, české, nemecké aj poľské pohovky, sedačky a rozkladacie kreslá z našej ponuky aj na splátky. Niektoré pohovky sú aj skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Slovenská pohovka PRIMA PLUS šenil vera béžová
bežná cena 439,00 EUR

naša cena 399,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Rozkladacia pohovka CALIBRA
 

naša cena 429,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Rozkladacia pohovka LEXUS 3R fialová
 

naša cena 279,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Rozkladacie pohovky nájdu svoje miesto nielen v detských a študentských izbách, ale aj v obývačkách, na chatách, internátoch, či v iných ubytovacích zariadeniach. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom sa vyrábajú v rôznych poťahových látkach, v rôznych dizajnoch. Kvalitné rozkladacie pohovky slúžia nielen na príležitostné, ale aj na každodenné spanie. Tieto pohovky po roztiahnutí ponúkajú komfortnú spaciu plochu. Pohovky sa rozkladajú systémom KLIK-KLAK alebo systémom automat. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderné, aj klasické, exkluzívnejšie a luxusnejšie, ako aj lacné akciové rozkladacie pohovky, či sedačky. Akciový nábytok aj skladom.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

YjIwOGF