Televízne stolíky, moderné RTV a TV stolíky biely a čierny lak vysoký lesk aj s LED osvetlením

Televízne stolíky, moderné RTV a TV stolíky biely a čierny lak vysoký lesk aj s LED osvetlením. Kvalitné lesklé alebo matné televízne stolíky do obývačky. Eshop s nábytkom www.aa-nabytok.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, predsiene, váľandy, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky - aj skladom, aj na splátky. Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


KINGA - RTV A televízny stolík
 

naša cena 199,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - RTV B televízny stolík
 

naša cena 450,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - RTV C televízny stolík
 

naša cena 240,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - RTV D stolík rohový
 

naša cena 211,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - RTV F stolík
 

naša cena 195,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - RTV G stolík
 

naša cena 225,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


KINGA - RTV H stolík
 

naša cena 300,00 EURKINGA - RTV I stolík
 

naša cena 190,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


LIONA RTV stolík LM 60 biela
 

naša cena 197,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Časy, kedy obývacia zostava zaberala celú stenu v obývačke, sú dávno preč. Do popredia sa dostáva minimalizmus. Základom každej modernej obývačky je dostatočne veľký televízny stolík. Televízne stolíky so šírkou až 200 cm nájdete aj v našej ponuke. Kvalitné a moderné TV stoly do obývačky, napr. aj s LED osvetlením na diaľkové ovládanie, sú len na objednávku. Prezrite si našu ponuku, určite nájdete exkluzívne, luxusné, dizajnovo zaujímavé, štýlové RTV a TV stolíky do obývačky. Biele lesklé, biele matné, či v dekore betón určite nájdete v našej ponuke.

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, koženkové a čalúnené manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, akciové jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, ratanové sedacie súpravy,  rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok, nábytok aj z masívneho dreva, nábytok vo vidieckom provensálskom štýle. Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

MDFlYzA3