Závesné ratanové kreslá

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka nielen závesné ratanové kreslá, záhradné hojdacie kreslá, ale aj relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá s polohovaním pre seniorov, masážne kreslá s vyhrievaním, či s vibrovaním, moderné štýlové ušiaky s podnožkami, hojdacie kreslá, dizajnové kreslá a leňošky do obývačky. Nechýbajú kožené a koženkové polohovateľné kreslá, ale aj látkové relaxačné kreslá aj od slovenských výrobcov. Moderné a kvalitné relaxačné kreslá, lacné akciové kreslá sú aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Akciové záhradné hojdacie kreslo SPAVIN
bežná cena 189,00 EUR

naša cena 169,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Polohovacie relaxačné kreslá sú ideálnym doplnkom nielen do obývačky, ale do akéhokoľvek interiéru. Polohovacie kreslá plnia relaxačnú funkciu. Relaxačné kreslá zahŕňajú televízne kreslá s podnožkami, ušiaky s taburetkami, polohovacie kreslá manuálne a elektricky polohovateľné, masážne kreslá, kreslá s vyhrievaním alebo s vibračnými funkciami, hojdacie kreslá, leňošky, lehátka a ležadlá do interiéru, kreslá pre seniorov s funkciami podpory pri vstávaní. V našej ponuke nájdete aj záhradné hojdacie kreslá a závesné ratanové kreslá.

Relaxačné kreslá sa vyrábajú v rôznych prevedeniach: ekokoža, koženka, pravá hovädzia koža alebo látka.

Akciové relaxačné polohovateľné kreslá aj skladom.

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

MzVmNDEwO