Kožené relaxačné kreslá, polohovacie kreslá z pravej kože

Kožené relaxačné kreslá, polohovacie kreslá z pravej kože v kombinácii s koženkou, ktorá je na zadnej a spodnej časti relaxačných kresiel. Na sedení a vnútornej opierkovej časti kresla je pravá hovädzia koža. Kožené kreslá sú v ponuke s výklopnou podnožou alebo majú v cene podnožku. Sú len na objednávku. Moderné a kvalitné relaxačné polohovateľné kreslá - dovoz z Nemecka. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


Kožené kreslo LUDWIG
 

naša cena 610,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA

Kožené relaxačné kreslá pôsobia luxusným a exkluzívnym dojmom. Kožené kreslá z našej ponuky majú sedenie a operadlovú časť kresla z pravej hovädze kože, zadná a spodná časť kresiel je z koženky. Kožené kreslá sú v ponuke v bielej / krémovej koži, ale aj v hnedej a čiernej koži. Kreslá majú výklopnú podnož alebo majú v cene podnožku. Kožené relaxačné kreslá z našej ponuky sú dovozom z Nemecka. Sú len na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov. Tieto kožené kreslá sú vhodné nielen do obývačky, ale aj do kancelárie, pracovne.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

MjI5MjA5