Masážne kreslá, polohovacie relaxačné kreslá s masážnymi funkciami

Masážne kreslá, polohovacie relaxačné kreslá s masážnymi funkciami aj v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk. Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové masážne kreslá do obývačky, ale aj kancelárie a pracovne. V ponuke eshopu nájdete aj kožené a koženkové polohovateľné kreslá, látkové relaxačné kreslá pre seniorov, hojdacie kreslá, leňošky, závesné ratanové kreslá. Akciové kreslá aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMAPolohovacie relaxačné kreslá sú ideálnym doplnkom nielen do obývačky. Polohovacie kreslá majú funkciu polohovania. Polohovanie môže byť manuálne alebo aj elektrické. Relaxačné polohovacie kreslá nájdeme v obývačke, ale aj v kancelárii, či pracovni. Kreslá v obývačke často plnia aj funkciu televízneho kresla.
V ponuke eshopu nájdete aj ušiaky s podnožkami, kreslá s elektrickým polohovaním, masážne polohovateľné kreslá aj pre seniorov, televízne kreslá, klubové kreslá, leňošky, či hojdacie kreslá. Relaxačné kreslá s polohovaním a vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach, aby ladili do akéhokoľvek interiéru a k akejkoľvek sedacej súprave. Sú vhodným darom nielen k významným životným jubileám. Relaxačné kreslá sa vyrábajú v rôznych prevedeniach: ekokoža, koženka, pravá koža alebo látka. Moderné polohovacie kreslá majú chrómovú podnož.
Masážne kreslá z ekokože a koženky poskytujú funkciu masáže. Závisí od typu kresla, ale funkcia spočíva v elektrickej funkcii masáže s 8 masážnymi bodmi a s výhrevom kresla v 5 stupňoch intenzity. V ponuke sú masážne kreslá v čiernej a béžovej ekokoži.
Lacné akciové polohovacie relaxačné kreslá, ušiaky, masážne relaxačné kreslá s vibrovaním, či vyhrievaním sú aj skladom.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

NzhjM