AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Polohovacie kreslá, polohovateľné relaxačné a masážne kreslá, leňošky, lehátka a ležadlá do interiéru, televízne kreslá, elektrické kreslá do obývačky - ekokoža, koženka, pravá koža

V našej ponuke nájdete aj polohovacie, relaxačné, oddychové a televízne kreslá. Niektoré kreslá majú masážnu funkciu, iné sú s vyhrievaním alebo vibrovaním. Niektoré sú aj otočné alebo polohovateľné - mechanicky tlakom chrbta alebo aj elektricky polohovateľné. Pri niektorých kreslách je možné dokúpiť aj podnožku v tom istom farebnom prevedení. Relax kreslá s polohovaním sú v ponuke poťahových látkach ako koženka, ekokoža, antara, alkantara či šenil. Kvalitné, moderné, aj klasické, štýlové, či luxusné, exkluzívne relaxačné kreslá do obývačky, kancelárie, pracovne... Nájdete u nás aj kreslá ušiak s taburetkou, pohodlné kreslá pre seniorov pre lepšie vstávanie. Akciové relaxačné polohovacie kreslá aj skladom. V ponuke aj kvalitné kožené relaxačné kreslá. Relaxačné polohovateľné kreslá aj z pravej kože. Eshop s nábytkom aj na splátky. www.aa-nabytok.sk - doručovanie po celom Slovensku zdarma.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


RETRO oddychové kreslo ušiak

naša cena 209,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Polohovacie kreslá sú ideálnym doplnkom do interiéru. Polohovacie kreslá plnia aj funkciu relaxačnú. Preto sa často označujú aj ako relaxačné kreslá. Často plnia aj funkciu televízneho kresla. Vyrábajú sa v rôznych farebných prevedeniach, aby ladili do akéhokoľvek interiéru a k akejkoľvek sedacej súprave. Sú vhodným darčekom k životným jubileám. V ponuke sú v kombinácii ekokoža, koženka, pravá koža alebo látka s prírodným alebo tmavým drevom.

MjZmNGZ