Predsieň Derby

Predsieň DERBY, moderná sektorová predsieň. Vešiaková stena Derby je v ponuke v prevedení biela s extra vysokým leskom HG. Z prvkov, ktoré sú v ponuke si vyberte tie, ktoré potrebujete do svojej predsiene. Vyberajte v pohodlí Vášho domova Vašu novú vešiakovú stenu. Zostava obsahuje prvky ako: vešiaková skriňa, botník, nástenný vešiakový panel a zrkadlo. Biely lesklý sektorový nábytok do chodby je skladom - dodacia lehota je 1 týždeň. V eshope www.aa-nabytok.sk nájdete lacné akciové predsiene, kvalitné a exkluzívne vešiakové steny, moderné predsieňové zostavy. Nábytok aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Predsieň DERBY biela s extra vysokým leskom HG
 

naša cena 497,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Predsieň DERBY biela vysoký lesk 86-263-17
 

naša cena 226,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Botník DERBY biela vysoký lesk 36-260-17
 

naša cena 156,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Zrkadlo DERBY biela vysoký lesk 54-260-17
 

naša cena 73,00 EUR

skladom


DOPRAVA ZDARMA

Predsieň DERBY je v ponuke už dostatočne dlho, našla si už aj dostatok priaznivcov. Tak ako každá iná sektorová predsieň, aj predsieň DERBY ponúka šatníkovú skriňu do chodby, botník - komodu na topánky, vešiakový panel a zrkadlo. Výhodou tejto sektorovej vešiakovej steny, že je skladom. Rýchlo, z pohodlia Vášho domova si dokážete zariadiť svoju predsieň aj týmto nábytkom.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

 

MWNiYWZk