AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Moderná a sektorová predsieň Derby, vešiaková stena a predsieňová zostava v bielom lesku, biela lesklá šatníková skriňa, botník

Predsieň DERBY, moderná sektorová predsieň. Vešiaková stena Derby je v ponuke v prevedení biela s extra vysokým leskom HG. Z prvkov, ktoré sú v ponuke si vyberte tie, ktoré potrebujete do svojej predsiene. Vyberajte v pohodlí Vášho domova Vašu novú vešiakovú stenu. Zostava obsahuje prvky ako: vešiaková skriňa, botník, nástenný vešiakový panel a zrkadlo. Biely lesklý sektorový nábytok do chodby je skladom - dodacia lehota je 1 týždeň. V eshope www.aa-nabytok.sk nájdete lacné akciové predsiene, kvalitné a exkluzívne vešiakové steny, moderné predsieňové zostavy. Nábytok aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA

Predsieň DERBY je v ponuke už dostatočne dlho, našla si už aj dostatok priaznivcov. Tak ako každá iná sektorová predsieň, aj predsieň DERBY ponúka šatníkovú skriňu do chodby, botník - komodu na topánky, vešiakový panel a zrkadlo. Výhodou tejto sektorovej vešiakovej steny, že je skladom. Rýchlo, z pohodlia Vášho domova si dokážete zariadiť svoju predsieň aj týmto nábytkom.

ZTIzMGJhOW