Predsieň GOMERA

Vešiaková stena GOMERA, sektorový nábytok do predsiene v provensálskom štýle. Štýlová vidiecka provensálska predsieňová zostava. Masívny rustikálny predsieňový nábytok v provensálskom štýle. Predsieň GOMERA sú výlučne vyrábané z ručne spracovávaného agátového dreva. Tento agátový masív je jedinečný prírodný produkt zo 100 % certifikovanej výsadby, ktoré sa v krajine pôvodu spracováva na hotové výrobky. Hrany a rohy sú tvarovo pekne zaoblené a povrch ľahko zabrúsený, čím nábytok získava atraktívny vzhľad. Odskoky, trhliny, nerovnosti a otvory po sukoch sú dôkazmi mnohoročného rastu a pôvodu dreva. Aby sa dlho zachovala kvalita, musia byť tieto výrobky primerane ošetrované. Je nutné zabrániť odkladaniu horúcich a vlhkých predmetov na nábytok, pretože tieto vytvárajú fľaky a odtlačky. Tekutiny je nutné okamžite zotrieť. Pri čistení nábytku doporučujeme vlhkou utierkou čistiť v smere vlákien dreva. Nikdy nepoužívajte agresívne čistiace a umývacie prostriedky. Dovoz z Nemecka. Dodacia lehota je 5-6 týždňov. V našej ponuke aj sektor GOMERA do obývačky, jedálne. Predsieň GOMERA - DOPRAVA ZDARMA!
Predné plochy: agát masív - farba biely štrukturovaný lak, úchytka hnedá antik.
Korpus - čiastočný masív agát, farba biela štrukturovaná
Vrchné dná - agát masív, tmavohnedá farba

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Predsieň GOMERA GOM07K04 vešiaková stena set IV
 

naša cena 1 799,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Botník GOMERA I GOM07T86 v provensálskom štýle
 

naša cena 469,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Botník GOMERA II GOM07T87 v provensálskom štýle
 

naša cena 699,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Lavica GOMERA 2 GOM07T81 do predsiene
 

naša cena 499,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Zrkadlo GOMERA I GOM07T93
 

naša cena 159,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Zrkadlo GOMERA II GOM07T94
 

naša cena 105,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Zrkadlo GOMERA III GOM07T95
 

naša cena 159,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Vešiaková skriňa GOMERA v provensálskom štýle
 

naša cena 649,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Vidiecky provensálsky nábytok je veľmi obľúbený. V ponuke eshopu nájdete nielen provensálske obývačky, ale aj spálne, sedačky a predsiene. Predsiene vo vidieckom provensálskom štýle sa vyrábajú z laminovanej DTD, ale aj z masívneho dreva. Svetlé farebné prevedenie dreva je pre vidiecky štýl najviac charakteristické. V štýle provence si môžete zariadiť spálňu, obývačku, jedáleň, či predsieň.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

MGEyZWF