AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Výklopné váľandy s úložným priestorom, vyklápacie pružinové a molitanové postele, akciové jednolôžka, moderné polohovateľné váľandy, čalúnené postele s polohovaním, kvalitné slovenské aj české výrobky

Vyberte si z našej ponuky výklopnú váľandu s úložným priestorom, ktorá vyhovuje Vašim predstavám. V ponuke máme výklopné váľandy molitanové (PUR pena), pružinové, so zástenou krátkou alebo dlhou, zadným čelom čalúneným alebo dreveným. Vyklápacie váľandy, postele môžu byť aj polohovacie. Kvalitné slovenské polohovateľné váľandy aj v našej ponuke. V ponuke máme aj postele s vyklápaním a s polohovaním pod hlavou. Čalúnené váľandy sa vyrábajú v rôznych šírkach spacej plochy - 80x200 cm, 90x200 cm, 110x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm. Aj válendy z ekokože. Váľandy môžu byť na drevených alebo na kovových nožičkách. V našej ponuke nájdete kvalitné slovenské a české vyklápacie postele. Váľandy do detských a študentských izieb aj skladom, dodanie do 7 dní. Doprava po celom Slovensku ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA
Polohovacia posteľ RELAX PLUS Gudson 45 hnedá kombinácia
bežná cena 359,00 EUR

naša cena 299,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Výklopná posteľ ALICE 120x200 cm váľanda bordová
bežná cena 319,00 EUR

naša cena 309,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Váľandy sú ponuke s pružinovým alebo molitanovým matracom. Matrac môže byť uložený na pevnom alebo lamelovom rošte. Lamelový rošt je kvalitnejšia varianta, preto váľandy s týmto roštom bývajú drahšie. Váľandy sa vyrábajú aj polohovacie, s polohovaním pod hlavou alebo nohami - priaznivý účinok na krvný obeh a relaxáciu dolných končatín. Jednotlivé váľandy sú v ponuke buď s jedným alebo dvoma čelami - zástenkami. Určité váľandy z našej ponuky je možné objednať v rôznych poťahových látkach, kde cena závisí od kvality poťahovej látky. Kvalitnejšie váľandy majú úložný priestor v bielom lamine s odvetrávaním. Váľandy si svoje miesto určite nájdu v detských izbách, na chatách a všade tam, kde ju potrebujete.

NjAyOD