Spálňa AMBROSIA

Štýlová biela lesklá talianska spálňa AMBROSIA má vo svojej ponuke množstvo prvkov ako: krásna, luxusná a moderná manželská posteľ bez úložného priestoru v rozmeroch 160x200 cm a 180x200 cm, šatníková skriňa s otváracími dverami so zrkadlom, šatníková skriňa s posuvnými dverami, 3-zásuvková komoda a nočný stolík. Prevedenie spálne korpus biely, predné plochy biely lesklý lak. Moderný, kvalitný, exkluzívny sektorový nábytok do spálne je len na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov. Taliansky výrobok! Vyberte si prvky, ktoré potrebujete. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


3-zásuvková komoda AMBROSIA - K biely lesklý lak
 

naša cena 205,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Nočný stolík AMBROSIA - N biely lesklý lak
 

naša cena 110,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


AMBROSIA - set tlmičov do skrine
 

naša cena 68,00 EUR

skladom


DOPRAVA ZDARMA


Osvetlenie čela postele AMBROSIA
 

naša cena 121,40 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sada 3 políc AMBROSIA-F77-3-D
 

naša cena 42,00 EUR

skladom


Set 3 políc AMBROSIA-F117-D2K
 

naša cena 79,00 EUR

skladom


Set 3 políc AMBROSIA-F137
 

naša cena 89,00 EUR

skladom

V ponuke eshopu nájdete aj taliansky nábytok. V ponuke eshopu nájdete talianske sektorové spálne, manželské postele, nočné stolíky, šatníkové skrine, obývačky, komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky. Zaujímavé sú svojím dizajnom.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

N2FiO