Spálňa SIBILLA - kvalitná talianska spálňová zostava v prevedení biely lak vysoký lesk, biely lesklý spálňový komplet, moderný sektorový nábytok do spálne

Spálňa SIBILLA od talianského výrobcu je len na objednávku, dodacia lehota je 4-8 týždňov. Môžete si vyskladať ľubovoľnú zostavu, dopravíme Vám ju ZDARMA! Spálňa je v ponuke v prevedení korpus biely, predné plochy biely lak vysoký lesk. Táto kvalitná, moderná a exkluzívna spálňa je nádherným bielym lesklým nábytkom do Vašej domácnosti. Momentálne sú najpredávanejšie nielen biele lesklé spálne, ale aj obývačky, šatníkové skrine, manželské postele. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Zrkadlo SIBILLA - S
 

naša cena 58,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu nájdete aj taliansky nábytok. V ponuke eshopu nájdete talianske sektorové spálne, manželské postele, nočné stolíky, šatníkové skrine, obývačky, komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky. Zaujímavé sú svojím dizajnom.
Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

YzljNjBj