AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Spálne, spálňové komplety, akciové lacné spálňové zostavy, moderný, kvalitný, štýlový, luxusný sektorový nábytok do spálne, manželské postele, šatníkové skrine s otváracími a posuvnými dverami

Spálne, spálňové zostavy a komplety. Vyberte si z našej ponuky spálňu, ktorá spĺňa Vaše predstavy a požiadavky. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk aj kvalitný sektorový nábytok do spálne. V našej ponuke nájdete moderné, aj klasické štýlové, luxusné a exkluzívne spálne. Lacné akciové spálne tiež v našej širokej ponuke. Spálňové zostavy a komplety aj skladom - dodacia lehota 7-10 dní. Sektorový nábytok do spálne aj na splátky. Momentálne napredávanejšie sú spálne vo vidieckom provensálskom štýle. Provensálsky štýl bývania je veľkým hitom. Doprava je po celom Slovensku ZDARMA.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Spálňa DUBAJ

naša cena 813,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Spálňa Smart spálňová zostava 13

naša cena 1 282,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 09

naša cena 1 335,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 12

naša cena 1 335,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 08

naša cena 1 789,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 01

naša cena 1 800,00 EUR

Novinka
DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 02

naša cena 2 000,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMASpálňové zostavy sú cenovo zvýhodnené komplety nábytku určeného do spálne. Akciové spálňové zostavy častokrát obsahujú šatníkovú skriňu, manželskú posteľ, komodu, či nočné stolíky. Záleži od typu a druhu zostavy, čo všetko v akciovej cene ponúka. Šatníkové skrine do spálne sú v ponuke s otváracími alebo aj posuvnými dverami. Manželské postele sú s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru. Niekedy je súčasťou akciovej spálňovej zostavy aj rošt do manželskej postele. V ponuke eshopu nájdete akciové spálňové komplety v rôznych farebných prevedeniach. Najpredávanejšie sú biele lesklé spálne, manželské postele z bielej ekokože. Ak Vám spálňové zostavy nevyhovujú, vyberte si Vašu novú spálňu z ponuky sektorového nábytku do spálne, kde si môžete vybrať a objednať len tie prvky, ktoré sa Vám do Vašej spálne zmestia.

N2Y5YTd