Spálne, spálňové komplety, akciové lacné spálňové zostavy, moderný, kvalitný, štýlový, luxusný sektorový nábytok do spálne, manželské postele, šatníkové skrine s otváracími a posuvnými dverami

Spálne, spálňové zostavy a komplety. Vyberte si z našej ponuky spálňu, ktorá spĺňa Vaše predstavy a požiadavky. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk aj kvalitný sektorový nábytok do spálne. V našej ponuke nájdete moderné, aj klasické štýlové, luxusné a exkluzívne spálne. Lacné akciové spálne tiež v našej širokej ponuke. Spálňové zostavy a komplety aj skladom - dodacia lehota 7-10 dní. Sektorový nábytok do spálne aj na splátky. Momentálne napredávanejšie sú spálne vo vidieckom provensálskom štýle. Provensálsky štýl bývania je veľkým hitom. Doprava je po celom Slovensku ZDARMA.

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Spálňa Smart spálňová zostava 13
 

naša cena 1 282,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 09
 

naša cena 1 335,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 12
 

naša cena 1 335,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 08
 

naša cena 1 789,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 01
 

naša cena 1 800,00 EUR

Novinka
DOPRAVA ZDARMA


Spálňa Smart spálňová zostava 02
 

naša cena 2 000,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Spálňa KENTUCKY dub biely / biela
 

naša cena 997,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Moderná spálňa NIVEA zostava Z1
 

naša cena 2 121,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Spálňové zostavy sú cenovo zvýhodnené komplety nábytku určeného do spálne. Akciové spálňové zostavy častokrát obsahujú šatníkovú skriňu, manželskú posteľ, komodu, či nočné stolíky. Záleži od typu a druhu zostavy, čo všetko v akciovej cene ponúka. Šatníkové skrine do spálne sú v ponuke s otváracími alebo aj posuvnými dverami. Manželské postele sú s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru. Niekedy je súčasťou akciovej spálňovej zostavy aj rošt do manželskej postele. V ponuke eshopu nájdete akciové spálňové komplety v rôznych farebných prevedeniach. Najpredávanejšie sú biele lesklé spálne, manželské postele z bielej ekokože. Ak Vám spálňové zostavy nevyhovujú, vyberte si Vašu novú spálňu z ponuky sektorového nábytku do spálne, kde si môžete vybrať a objednať len tie prvky, ktoré sa Vám do Vašej spálne zmestia.

ZWUzM