Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Spálňa NIVEA, moderný sektorový nábytok do spálne

Spálňa NIVEA je moderný sektorový nábytok do spálne v prevedení biela matná. Kvalitná spálňa NIVEA má vo svojej ponuke šatníkové skrine do spálne s posuvnými dverami, manželskú posteľ so spacou plochou 180x200 cm, komodu a nočné stolíky. Manželská posteľ má čelo postele z bielej ekokože. Materiál spálne: korpus, ako aj predné plochy sú vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným povrchom. Štýlovo zdobené sú dvere, čelá zásuviek a čelo postele s ozdobnou strieborno-zlatou dekoráciou. Dodacia lehota je 6-8 týždňov. Taliansky výrobok! DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA
Zásuvkový box do skrine NIVEA
 

naša cena 68,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Zrkadlo NIVEA - S
 

naša cena 63,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Moderná spálňa NIVEA zostava Z1
 

naša cena 2 121,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu nájdete spálne od rôznych výrobcov. Talianske sektorové spálne z našej ponuky sú štýlové, elegantné. Talianske spálne sú v ponuke v tých najmodernejších farebných prevedeniach. Taliansky nábytok vždy zaujme svojim dizajnom.
Spálňa NIVEA, ako aj ostatné talianske spálne z našej ponuky, je sektorová. Spálňa ponúka šatníkové skrine s posuvnými dverami v rôznych rozmeroch. Šatníková skriňa NIVEA je dokonca v ponuke so svetelnou rampou - rímsou. Štýlovo sú zdobené posuvné dvere skrine s ozdobnou strieborno-zlatou dekoráciou.

Elegantná manželská posteľ NIVEA má čelo čalúnené vysoko kvalitnou ekokožou bielej farby, čelo je zdobené gombíkmi a ozdobnou štýlovou dekoráciou. Ozdobná dekorácia je vyrobená z kovu lakovaná bielym matným lakom a zdobená zlato-strieborným ornamentom. Rám manželskej postele NIVEA je vyrobený z lamino panelov Avatar s bielym matným štrukturovaným povrchom a zdobeným predným čelom. Spacia plocha manželskej postele NIVEA je 180x200 cm. Jedinou nevýhodou je, že manželská posteľ nemá úložný priestor. Manželská posteľ, tak ako aj celá spálňa NIVEA,  je dodávaná v demontovanom stave. Cena postele je bez roštov a bez matracov. Do manželskej postele sú vhodné lamelové rošty a zdravotné ortopedické matrace.

Sektorová spálňa NIVEA ešte ponúka komodu a nočné stolíky do spálne. Korpus a aj predné plochy komody a nočných stolíkov sú vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným štrukturovaným povrchom. Predné plochy komody a nočných stolíkov sú zdobené zlato-strieborným ornamentom.
Nohy komody a nočného stolíka sú drevené, sú lakované bielym matným lakom. Madlá - úchytky komody a nočného stolíka sú kovové, v prevedení starožitné striebro.

Dodacia lehota na spálňu NIVEA je 6-8 týždňov. Spálňa je kvalitný taliansky výrobok!

V ponuke eshopu nájdete aj lacné akciové spálňové zostavy a komplety, kožené a koženkové manželské postele, šatníkové skrine aj s posuvnými dverami, komody a nočné stolíky. Akciový spálňový nábytok aj skladom.

MGE2M