Spálňa REX

Exkluzívna sektorová spálňa REX zaujme hlavne svojimi dizajnérskymi prvkami. Všetky prvky spálne REX sú talianske dizajnérske skvosty. Moderná sektorová spálňa je v ponuke v prevedení biely matný lak. Spálňa ponúka šatníkové skrine, manželské postele, nočné stolíky a komody. Manželské postele sú v ponuke v bielej, šedej, pieskovej a hnedej kvalitnej ekokoži. Taliansky sektorový nábytok do spálne je len na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderné a kvalitné spálne, ako aj lacné akciové spálňové zostavy, ktoré sú aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Komoda REX-K2 biely matný lak
 

naša cena 474,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Nočný stolík REX - N1 set 2 ks biely matný lak
 

naša cena 348,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Nočný stolík REX - N
 

naša cena 263,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Šatníková skriňa REX - D 275x218 cm biely matný lak
 

naša cena 1 076,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu nájdete aj taliansky nábytok. Taliani svojimi výrobkami potvdzujú, že sú špičkami v dizajne a udávaní trendov. V ponuke eshopu nájdete talianske sektorové spálne, manželské postele, nočné stolíky, šatníkové skrine, obývačky, komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky. Zaujímavé sú svojím dizajnom, farebnými prevedeniami.

Exkluzívna sektorová spálňa REX zaujme hlavne svojimi dizajnérskymi prvkami. Vysoké nohy na manželských posteliach,  komodách a nočných stolíkoch. Všetky prvky spálne REX sú talianske dizajnérske skvosty. Moderná sektorová spálňa je v ponuke v prevedení biely matný lak. Spálňa ponúka šatníkové skrine, manželské postele, nočné stolíky a komody. Manželské postele sú v ponuke v bielej, šedej, pieskovej a hnedej kvalitnej ekokoži. Taliansky sektorový nábytok do spálne je len na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov. V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderné a kvalitné spálne, ako aj lacné akciové spálňové zostavy, ktoré sú aj skladom.

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

OTA3OWI