Sedačky ekokoža + látka, sedacie súpravy koženka + látka, najpredávanejšie rohové sedačky, sedacie súpravy v tvare U s úložným priestorom aj na každodenné spanie, moderné kvalitné sedačky aj skladom

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj sedacie súpravy čalúnené v kombinácii ekokože a látky. Sedačky z koženky v kombinácii s poťahovou látkou do tvaru písmena U sú momentálne najpredávanejšie sedacie súpravy. Sedačky môžu byť rohové v tvare písmena L, v tvare písmena do U, 3+1+1, 3+2+1. Sedačky sú rozkladacie - rozťahovacie, s úložným priestorom, bez úložného priestoru, vhodné aj na každodenné spanie. Sedacie súpravy majú molitované (PUR pena) alebo pružinové sedenie. Niektoré sedačky majú nízke a niektoré vysoké operadlo. Niektoré sedačky majú aj polohovateľné podrúčky alebo záhlavníky (opierky hlavy). K takýmto sedacím súpravám sa skvele hodí leňoška v prevedení ekokoža, koženka alebo kombinácia ekokoža + látka. V ponuke eshopu nájdete kvalitné slovenské, české, nemecké aj poľské sedacie súpravy. Moderné, aj klasické sedačky, aj s možnosťou výberu poťahovej látky. Exkluzívne, luxusné aj lacné akciové sedačky sú aj skladom - dodanie do 7 dní. Pohodlné sedačky od eshopu www.aa-nabytok.sk aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


Sedacie súpravy z koženky v kombinácii s látkou výrobcovia ponúkajú najviac. Niektoré sedačky sú rozkladacie, iné vhodné aj na každodenné spanie s úložným priestorom. Ekokoža môže byť biela, hnedá, čierna. Látka na sedení býva alkantara, antara, nubuk (teflón - látka s teflónovou úpravou, vzhľad búsenej kože, veľmi dobrá na údržbu), alebo kvalitná režná látka šenil. Niektoré sedačky sú s odnímateľnými - voľne položenými vankúšami, niektoré majú vankúše "na pevno". Najpredávanejšie sú bielo-čierne sedacie súpravy a sedacie súpravy s polohovateľnými opierkami hlavy alebo podrúčkami. Sedacie súpravy z ponuky eshopu www.aa-nabytok.sk aj na splátky.
V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový. Sedačky, pohovky, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, rozkladacie kreslá a taburetky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, sedacie vaky, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, výklopné váľandy, rohové lavice, televízne a konferenčné stolíky, jedálenské komplety, ratanový záhradný nábytok.

NTU1Nj