AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Rohové sedacie súpravy, rohové sedačky látkové, sedacie súpravy z ekokože, sedačky z koženky, rozkladacie, rozťahovacie s úložným priestorom v tvare písmena L aj na každodenné spanie, sedačky skladom

Rohové rozkladacie sedacie súpravy, rohové rozťahovacie sedačky s úložným priestorom aj na každodenné spanie rôznych tvarov a farebných prevedení. V ponuke máme množstvo rohových sedacích súprav, látkových či kožených, koženkových, aj sedačiek z ekokože. Najnovším trendom sú sedačky očalúnené v kombinácii ekokoža (koženka) a poťahová látka šenil, antara, altara (teflón). V ponuke nájdete aj lacné akciové rohové sedačky, pohovky v tvare písmena L. Sedačky majú molitanové (PUR pena) alebo pružinové, bonellové sedenie. K rohovým sedačkám sa výborne hodia leňošky alebo relaxačné polohovacie kreslá do obývačky z našej ponuky. Moderné, aj klasické štýlové, luxusné a exkluzívne sedačky v tvare písmena L aj skladom - dodanie do 5 dní. Kvalitné a pohodlné sedačky, pohovky, nábytok aj na splátky. Doprava ZADARMO po celom Slovensku.

Usporiadať podľa 
Výrobca  VANCOUVER TORONTO ROH sedacia súprava bronco 110 čierna/inari 91 sivá
bežná cena 595,00 EUR

naša cena 589,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava ORLAN tyrkysová

naša cena 699,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava EDMOND PK

naša cena 1 119,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
TOP produkt
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Rohové sedacie súpravy sa využívajú počas dňa na sedenie, ležanie a niekto potrebuje sedačku aj na každodenné spanie. Rohové sedačky sa vyrábajú s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru. Úložný priestor je výklopný a je v tej časti sedačky, kde nie je podrúčka. Niektoré sedacie súpravy sú určené aj na každodenné spanie - napr. rohová sedacia súprava Aramis lux. To či je rohová sedacia súprava ľavá alebo pravá určuje výrobca sedačky. Pri objednávaní je potrebné riadiť sa obrázkom a popisom k nemu. Každý výrobca má svoje vlastné označenie. Niekto uprednostňuje sedaciu súpravu na kovových nožičkách, niektor chce sedačku až po zem. V ponuke máme aj rohové sedacie súpravy, ktoré majú v podrúčke taburetku, ktorá slúži pre prípad návštevy. Taburetka má svoje miesto a nezaberá nám priestor v interiéri. Vyberieme ju len vtedy, keď ju potrebujeme. Kvalitné, moderné, či klasické, štýlové, slovenské, české, nemecké, poľské, aj lacné akciové rohové sedacie súpravy, pohodlné rohové rozkladacie a rozťahovcie sedačky Vám dopravíme zdarma.

MTdjNjZlM