AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Sedačky, sedacie súpravy v tvare písmena U, moderné aj klasické pohodlné rozkladacie sedacie súpravy s úložným priestorom aj na každodenné spanie do tvaru U, sedačky z ekokože, koženky, aj skladom

Sedacie súpravy v tvare U patria medzi najpredávanejšie. Sedačky v tvare do písmena U sú rozkladacie, vhodné aj na každodenné spanie, s úložným priestorom. Rozťahovacie sedačky do U sú látkové, z ekokože, z koženky, pravej kože alebo v kombinácii ekokoža + látka napr. šenil. Niektoré kvalitné sedačky majú polohovateľné záhlavníky, opierky hlavy a niektoré polohovateľné podrúčky. Rohové sedačky do U majú pružinové alebo molitanové sedenie. Ak máme v obývačke či hale dostatok miesta, mohli by sme sedaciu súpravu doplniť o kreslo tzv. leňošku alebo lehátko. V internetovom obchode aa-nabytok.sk určite nájdete sedaciu súpravu - sedačku, ktorú hľadáte. Štýlové, moderné aj klasické, pohodlné, exkluzívne a luxusné, aj lacné akciové sedačky - www.aa-nabytok.sk. Najlepšie sedačky aj na splátky. Množstvo sedačiek skladom! Doprava je po celom Slovensku ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  Sedačka SANDRA U ekokoža / kvalitná látka šenil
bežná cena 835,00 EUR

naša cena 719,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DUBAI U rohová sedacia súprava

naša cena 989,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
BAZIL U sedacia súprava ekokoža

naša cena 936,00 EUR

Novinka
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedačka BOLONIA v tvare písmena U

naša cena 990,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava LISBONA U koženka bronco 800 biela/šenil HC 22 sivý
bežná cena 986,00 EUR

naša cena 789,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava EDMOND PK

naša cena 1 119,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA
Sedacie súpravy v tvare do U sú rozkladacie, priestor v strede U sa vyplní, čím vznikne spacia plocha. Sedačky do U sú v ponuke v rôznych prevedeniach - látkové, z ekokože, koženky, kombinácia ekokoža (koženka) + látka. Tie sú najpredávanejšie. Sedacie súpravy sú v ponuke v rôznych rozmeroch, sú väčšie - vhodné do hál, do rodinných domov alebo menšie - vhodné aj do panelákových bytov. K sedačkám sa hodia leňošky, lehátka, ležadlá, relaxačné alebo polohovacie kreslá z našej ponuky. Rozkladacie, rozťahovacie sedačky do tvaru U - aj na splátky, cez Quatro. Sedačky sú aj skladom, dodanie do 3-5 dní. Slovenské, nemecké, poľské, české, kvalitné, moderné, štýlové, luxusné, pohodlné, aj lacné akciové sedačky z našej ponuky Vám dopravíme zdarma.

MTQ1MzhmN2