AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Sedacie súpravy 3+2+1, sedačky 321, 3R+2+1, rozkladacie, pevné - nerozkladacie, látkové, z ekokože, koženky. Kvalitné, pohodlné, moderné, aj lacné akciové sedačky, sedačky aj skladom

Vyberte si z našej širokej ponuky sedaciu súpravu v pohodlí Vášho domova. Sedačky sú v zostavách 3+2 alebo 3+2+1, 3R+2+1. Jednotlivé sedačky je možné objednať aj jednotlivo, napr. ak potrebujete len 3-kreslo alebo 3-sed. V ponuke máme sedacie súpravy v kvalitných poťahových látkach od rôznych výrobcov. Sedačky látkové, z ekokože, z koženky alebo pravej kože. Sedačky sú rozťahovacie s úložným priestorom, vhodné aj na každodenné spanie. Niektoré sedačky sú skladom. Aj na splátky. V našom eshope nájdete kvalitné, moderné aj klasické, pohodlné sedačky od slovenských, českých, poľských aj nemeckých výrobcov. Doprava po celom Slovensku ZDARMA!


Sedacie súpravy sú v ponuke ako 3-kreslo + 2-kreslo + kreslo. Niektoré sedacie súpravy je možné objednať jednotlivo, môžete si vytvoriť ľubovoľnú zostavu napr. dve 3-kreslá a jedno kreslo. 3-kreslo alebo 3-sed môže byť rozkladací - rozťahovací pre príležitostné spanie. Sedacie súpravy je možné objednať v rôznych poťahových látkach - vzorkovník je vždy pri každom produkte zvlášť. K niektorým sedacím súpravám je možné doobjednať taburetku v tom istom farebnom prevedení. Sedačky sú v ponuke v rôznych poťahových látkach - v ekokoži, koženke, poťahovej látke antare (alkantara, altara, nubuk = teflónová úprava) alebo šenile. Je len na Vás akú poťahovú látku uprednostňujete. Niektoré sedacie súpravy môžu byť na kovových alebo drevených nožičkách. Niektoré sedacie súpravy majú klzáky.

NjBiMzM