AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


Sedacie súpravy 311, sedačky 3+1+1, 3R+1+1, sedacie súpravy pevné, bez rozkladania aj rozkladacie, rozťahovacie, s úložným priestorom, aj na každodenné spanie

Vyberte si z našej širokej ponuky sedaciu súpravu v pohodlí Vášho domova. Sedacie súpravy sú v ponuke pevné aj rozkladacie, rozťahovacie. Sedacie súpravy sú v ponuke v rôznych poťahových látkach, aj v ekokoži a koženke. Sedačky sú v ponuke aj v rôznych zostavách. U niektorých sedacích súprav si môžete vytvoriť sami zostavu, akú potrebujete. K niektorým sedačkám je možné doobjednať taburetku. Niektoré sedačky majú úložný priestor a sú vhodné aj na každodenné spanie. Rovné sedačky, 3-sedy, 3-kreslá Vám dopravíme po celom Slovensku zadarmo. Kvalitné slovenské, české, nemecké aj poľské sedacie súpravy zostavy 311, 3R+1+1, 3+1+1 aj skladom. Sedacie súpravy aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Sedacia súprava DUBAI 3R+1+1

naša cena 930,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava EMANUELA 3R+1+1

naša cena 899,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


AVA SIMPLY 3-SED šedý

naša cena 333,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedačka STACY 3R+1+1

naša cena 792,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Kožená sedačka DANILO

naša cena 680,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava MARTINA 3R+1+1

naša cena 690,00 EUR

DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava MODENA LUX 3R+1+1

naša cena 649,00 EUR

DOPRAVA ZDARMASedacie súpravy sú v ponuke ako 3-kreslo + dve kreslá. Niektoré sedacie súpravy je možné objednať jednotlivo, môžete si vytvoriť ľubovoľnú zostavu napr. dve 3-kreslá. 3-kreslo alebo 3-sed môže byť rozkladací - rozťahovací pre príležitostné spanie. Sedacie súpravy je možné objednať v rôznych poťahových látkach - vzorkovník je vždy pri každom produkte. K niektorým sedacím súpravám je možné doobjednať taburetku v tom istom farebnom prevedení. Sedačky sú v ponuke v rôznych poťahových látkach - v ekokoži, koženke, poťahovej látke antare (alkantara, altara, nubuk = teflónová úprava) alebo šenile. Je len na Vás akú poťahovú látku uprednostňujete. Sedačky sú vhodné aj na každodenné spanie. Niektoré sedačky 311 majú aj úložný priestor, niektoré sú skladom, dodacia lehota je 7 dní.

N2ZkMTI1Y