Sedačky na každodenné spanie

Rozkladacie sedačky na každodenné spanie, rohové sedacie súpravy v tvare písmena L s úložným priestorom na denné spanie, rozťahovacie sedačky v tvare písmena U určené aj na každodenné spanie. Kvalitné, moderné, či klasické aj lacné akciové sedačky v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk. Veľké aj malé sedačky do obývačky, látkové sedacie súpravy, sedacie súpravy z ekokože, koženky alebo pravej kože. Množstvo sedačiek aj skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. V ponuke aj sedačky s LED osvetlením. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Sedačka môže slúžiť v obývačke aj ako manželská posteľ. Sedacie súpravy určené na každodenné spanie majú väčšinou aj praktický úložný priestor v sedacej časti. Po roztiahnutí majú komfortnú šírku aj dĺžku spacej plochy. Spacia plocha sedačky vhodnej na každodenné spanie by mala byť aspoň 140x195 cm. Rohové rozkladacie sedacie súpravy v tvare písmena L a aj U, ktoré výrobcovia odporúčajú  na denné spanie, sa vyrábajú v rôznych prevedeniach látky alebo aj ekokože, či koženky. V ponuke eshopu nájdete aj širokú ponuku rozkladacích pohoviek s úložným priestorom určených na každodenné spanie. Niektoré lacné akciové sedacie súpravy vhodné a určené na každodenné spanie sú aj skladom. Sedacie súpravy na denné spanie môžu byť v tvare písmena L,  ale  aj v  tvare  písmena U.
V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový. Sedačky, pohovky, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, rozkladacie kreslá a taburetky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, sedacie vaky, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, výklopné váľandy, rohové lavice, televízne a konferenčné stolíky, jedálenské komplety, ratanový záhradný nábytok.

OWFjMjV