»
Rozkladacie pohovky určené na každodenné spanie

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj kvalitné rozkladacie pohovky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie. Pohovky sa vyrábajú rohové v tvare písmena L alebo rovné ako 3-sedy, 3-sedačky. Pohovky majú molitanové alebo pružinové sedenie. V ponuke sú v rôznych farebných prevedeniach látok akciových aj kvalitnejtších napr. šenil, alkantara, altara, nubuk... Nájdete u nás aj moderné, momentálne najpredávanejšie pohovky v kombinácii ekokoža (koženka) + látka. V našej ponuke je množstvo pohoviek, ktoré sú skladom, dodať Vám ich vieme do 7 dní.

Ak potrebujete pohovku na každodenné spanie svoju pozornosť pri jej výbere by ste mali okrem dizajnu, farby, tvaru venovať aj faktu, či pohovka je určená na každodenné spanie. Pohovky určené na každodenné spanie sa rozkladajú spôsobom AUTOMAT.

AUTOMAT je mechanizmus uľahčujúci každodenné rozkladanie pohovky. Pri dennom rozkladaní pohovky nie je potrebná veľká námaha.

Ak je pri popise pohovky v našom e-shope s nábytkom uvedené, že pohovka sa rozkladá spôsobom AUTOMAT, zákazník si môže byť istý, že pohovka je vhodná a určená aj na každodenné spanie. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom s týmto mechanizmom bývajú väčšinou cenovo drahšie. A vyrábajú sa v kvalitných poťahových látkach.

 

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom - BOLIVIA - v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach - preklik na pohovku do nášho eshopu -

 


- pohovka LUTON flowers šenil mikro červený/bavlna červený kvet - preklik na pohovku do nášho eshopu - http://www.aa-nabytok.sk/nabytoksk/eshop/0/3/5/423-Rozkladacia-pohovka-LUTON-flowers-senil-mikro-cerveny-bavlna-cerveny-kvet

Pohovka je v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach. Pohovka patrí medzi najpredávnejšie.

 

 

Prezrite si našu aktuálnu ponuku pohoviek na www.aa-nabytok.sk a určite si vyberiete pohovku, ktorá sa Vám páči a bude Vám funkčne vyhovovať.

Pohovky cez eshop www.aa-nabytok.sk aj na splátky!


E-shop www.aa-nabytok.sk ponúka aj lacné akciové pohovky aj kvalitné luxusnejšie a exkluzívnejšie rozkladacie pohovky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie.

V našej ponuke máme kvalitné slovenské, české, nemecké aj poľské pohovky. Pohovky majú pružinové alebo molitanové sedenie. Niektoré sú s dekoračnými vankúšmi. V našej ponuke nájdete aj rohové pohovky v tvare písmena L, aj klasické rovné pohovky určené na príležitostné alebo každodenné spanie Vám prievezieme vlastným vozovým parkom.

A nezabudnite, DOPRAVA od eshopu www.aa-nabytok.sk je VŽDY ZDARMA!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YTZmYjQ5ZW