AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Predaj nábytku aj na splátky cez QUATRO

Nábytok z našej ponuky Vám vieme predať aj na splátky cez splátkovú spoločnosť QUATRO. Všetky sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, skrine, predsiene, detské izby, sektorový a kancelársky nábytok, biely vidiecky nábytok, štýlový rustikálny masívny nábytok z našej ponuky sú s možnosťou nákupu na splátky cez Quatro.

Preklik na Quatro kalkulačku - kde si sami môžete zvoliť akontáciu a výšku splátok - http://eshop.quatro.sk/eshop?oid=I518&moc=0+.

Vyberte si akúkoľvek sedaciu súpravu, obývačku, nábytok do spálne, vešiakovú stenu, manželskú celočalúnenú, drevenú posteľ, posteľ z ekokože alebo koženky, kancelárske zostavy, leňošky, relaxačné a otočné kreslá, rozkladacie kreslo na spanie z našej ponuky a objednajte si v našom eshope vložením do nákupného košíka. V posledom kroku do "poznámky" vpíšte, že máte záujem o nákup na splátky cez QUATRO. Objednávku odošlite. Následne Vás budeme my telefonicky kontaktovať a vypíšeme po telefóne zmluvu na splátky. Ak Vám splátková spoločnosť zmluvu schváli, následne sa tovar objednáva a tovar Vám bude dodaní do 7 dní - ak je skladom. Ak je nábytok na objednávku, dodacia lehota je 5-6 týždňov.

Využite možnosť nákupu aj na splátky a nakupujte nábytok v našom internetovom obchode www.aa-nabytok.sk.

DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU!

Vyberte si z našej širokej ponuky nábytok, ktorý sa Vám páči. V ponuke máme kvalitný, moderný, štýlovú či rustikálny slovenský, nemecký, český, taliansky aj poľský nábytok.

Prezrite si našu aktuálnu ponuku nábytku - www.aa-nabytok.sk.


MjVjNzdi